Trwa ładowanie...

"To była spokojna noc". Sylwester bez poważnych incydentów

Najwięcej problemu służby miejskie miały z osobami nietrzeźwymi

"To była spokojna noc". Sylwester bez poważnych incydentów
d2tegp1
d2tegp1

Impreza sylwestrowa na błoniach Stadionu Narodowego przebiegła spokojnie. Interweniowano jedynie z powodu niegroźnych bójek oraz zakłócania ciszy nocnej. Jak informuje policja, było pracowicie, jednak spokojnie.

Do jednostek policji w Warszawie trafiło w sumie 28 osób. Zatrzymano 19 nietrzeźwych kierowców. Doszło do czterech wypadków drogowych, w których cztery osoby zostały ranne. Odnotowano także 9 incydentów związanych z niewłaściwym używaniem środków pirotechnicznych.

Jak podaje RMF FM, w ciągu doby do rana Nowego Roku w Warszawie strażacy interweniowali aż 69 razy, z czego 32 razy wyjeżdżali do pożarów. Ponad 20 pożarów wybuchło po północy. Paliły się śmietniki, kontenery na śmieci, a nawet balkony. Większość takich incydentów spowodowana była niewłaściwie używanymi środkami pirotechnicznymi.

Pijany 16-latek leżał na ulicy, 4-latka pod opieką pijanej matki

Jak podaje straż miejska, funkcjonariusze ws. pijanych osób w noc sylwestrową interweniowali 62 razy, m.in. w przypadku 16-latka, który pijany leżał na ulicy. Po konsultacji z pracownikami pogotowia ratunkowego został przekazany pod opiekę matce. W kolejnym przypadku patrol straży interweniował wobec nietrzeźwej kobiety pod której opieką znajdowała się 4-letnia dziewczynka. Strażnicy spotkali je spacerujące ul. Targową ok. godz. 21:00. Kobieta zataczała się. Po badaniu okazało się, że kobieta miała ponad 2 promile w wydychanym powietrzu. Dziecko zostało zbadane przez lekarza pogotowia ratunkowego i przekazane pod opiekę osobom najbliższym.

d2tegp1

Stołeczny Ośrodek dla Osób Nietrzeźwych przy ul. Kolskiej 2/4, minionej nocy zapchał się. Nad ranem nie było już miejsc na przyjmowanie nowych osób.

d2tegp1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tegp1
Więcej tematów