Trwa ładowanie...

The Color Run: "najszczęśliwszy bieg na świecie" znów w Warszawie!

Biegacze mają do pokonania 5 kilometrów. Jednak przekroczenie linii mety nie oznacza końca zabawy: na uczestników The Color Run będzie czekać niesamowita zabawa, głośna muzyka, koncerty i mnóstwo niespodzianek.

The Color Run: "najszczęśliwszy bieg na świecie" znów w Warszawie!
d3ruajg
d3ruajg

*Od Australii aż po Stany Zjednoczone: bieg The Color Run znany jest jako „najszczęśliwsze 5 km na świecie”. Pokochali go również Polacy - 10 września kolorowa impreza odbędzie się w Warszawie, na PGE Narodowym. *

Trasa The Color Run ma 5 km. - Po każdym pokonanym kilometrze uczestnicy biegu będą zachęcani do dalszego wysiłku kolorami! Ubrani na biało uczestnicy będą obsypywani kolorowymi barwnikami zrobionymi na bazie skrobi kukurydzianej. Kolory są łatwo zmywalne i najlepiej prezentują się na białych koszulkach, które są częścią pakietów startowych. - wyjaśniają organizatorzy.

Warto pamiętać, że przekroczenie linii mety nie oznacza końca zabawy. Po przebyciu 5 km, na wszystkich biegaczy czeka niesamowita zabawa, głośna muzyka, koncerty i mnóstwo niespodzianek.

Jak przekonują organizatorzy The Color Run jest dla wszystkich, bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. - Zapraszajcie więc rodzinę, przyjaciół, znajomych… im nas więcej, tym moc pozytywnej energii będzie silniejsza! - zachęcają.

d3ruajg

Już dziś można się rejestrować do udziału w wydarzeniu. Wystarczy wejść na stronę www.thecolorrun.pl i wypełnić formularz rejestracyjny.

d3ruajg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ruajg
Więcej tematów