Trwa ładowanie...

Ten gang zaopatrywał w marihuanę Warszawę i całe Mazowsze!

Policja zatrzymała na terenie województwa mazowieckiego 16 osób podejrzanych sprzedaż i posiadanie narkotyków.

Ten gang zaopatrywał w marihuanę Warszawę i całe Mazowsze!
d3lup6a
d3lup6a

Policja zatrzymała 16 osób podejrzanych o posiadanie i sprzedawanie narkotyków na terenie woj. mazowieckiego. Oskarża się ich również o prowadzenie nielegalnej plantacji konopi indyjskich w województwie warmińsko-mazurskim. Sześcioro z podejrzanych osób do aresztu. Zatrzymane osoby są mieszkańcami Mazowsza – Żyrardowa, a także Warszawy i okolic.

Już kilka dni temu mazowieccy policjanci zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich w powiecie lidzbarskim w woj. warmińsko-mazurskim. Plantacja liczyła ponad 160 krzewów marihuany uprawianej profesjonalnie i w dobrze zakamuflowany sposób. Czarnorynkową wartość konopi, jaką można było zebrać z zasadzonych krzewów, została obliczona na kilkaset tysięcy złotych.

Na terenie posesji zatrzymano 56-letniego mężczyznę z Warszawy. Niedługo później funkcjonariusze ujęli jeszcze dwie powiązane z plantacją osoby. Cała trójka decyzją sądu została tymczasowo aresztowana. Te zatrzymania są efektem trwającej od kilku miesięcy pracy operacyjnej policji.

d3lup6a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lup6a
Więcej tematów