Trwa ładowanie...

Targi Wiedzy Graficznej 2012

Wyjątkowe wydarzenie dizajnerskie - jedyne w Polsce! (wideo)

Targi Wiedzy Graficznej 2012
dyk9dx8
dyk9dx8

Od 26 do 28 października 2012 już po raz drugi STGU organizuje w Warszawie długi weekend z projektowaniem graficznym. Targi Wiedzy Graficznej to wyjątkowe wydarzenie, łączące liczne i różnorodne aktywności w jeden duży 3-dniowy festiwal dizajnu graficznego - jedyny taki w Polsce.

Tegoroczna edycja Targów integruje wiedzę teoretyczną i specjalistyczne porady branżowe, najświeższe tendencje i historię polskiej grafiki użytkowej, profesjonalne case studies, self-publishing oraz warsztaty druku vintage, occupy design i projektowanie dla biznesu. Prawdziwą śmietankę stanowią goście Tragów – znakomici twórcy wszystkich dziedzin projektowania graficznego (od typografii poprzez plakaty, ilustracje, opakowania, branding, projektowanie prasy, kończąc na wizualizacji i mappingu).

Na całość wydarzenia złoży się około 150 konsultacji indywidualnych, 40 prezentacji i wykładów, 4 dyskusje tematyczne, 4 różnorodne warsztaty, 1 całodniowa konferencja, poświęcona kondycji dizajnu w szerokim społecznym i ekonomicznym kontekście, seminarium z krytyki dizajnu, a także Bring Your Own Beamer – efemeryczna wystawa projekcji multimedialnych i wieczorne AVterparty.

Targi Wiedzy Graficznej 2012
26-28 października
1500m2 do wynajęcia
ul. Solec 18, Warszawa

dyk9dx8

Zobaczcie wideorelaację z I warszawskiej edycji BYOB!

dyk9dx8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyk9dx8
Więcej tematów