Trwa ładowanie...

Szalone Dni Muzyki (wideo)

3 dni. 60 koncertów. 950 wykonawców!

Szalone Dni Muzyki (wideo)
d3730hr
d3730hr

Pojawiła się niezwykła okazja by posłuchać muzyki klasycznej w wyjątkowych warunkach, za niewielkie pieniądze! Szalone Dni Muzyki „ROSJA” to trzecia polska edycja międzynarodowego festiwalu La Folle Journée.

Najważniejszym założeniem festiwalu jest przełamanie powszechnych stereotypów nieprzystępności muzyki klasycznej, wykonywanej przez najbardziej znanych artystów. Zwykle kojarzy nam się ona z drogimi biletami. Tym razem jest zupełnie inaczej: bilety są w cenie 5, 7 lub 10 złotych! To naprawdę niewiele, biorąc pod uwagę, gdzie odbywają się koncert i kto na nich gra.

Trzecia polska edycja międzynarodowego festiwalu La Folle Journée – Szalone Dni Muzyki „ROSJA” będzie poświęcona muzyce rosyjskiej, reprezentowanej głównie przez twórczość Rimskiego-Korsakowa, Czajkowskiego, Rachmaninowa, Strawińskiego, Prokofiewa i Szostakowicza. W tym roku planowanych jest 60 koncertów, w których wystąpi około 950 artystów z całego świata i będą to muzycy światowej sławy.

d3730hr

Koncerty tegorocznej edycji Szalonych Dni Muzyki będą odbywały się przez trzy dni, od rana do wieczora, jednocześnie w kilku salach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej oraz w namiocie koncertowym na placu Teatralnym. Każdy koncert trwa około godziny. To wielka gratka dla miłośników muzyki klasycznej oraz dla tych, którzy zetkną się z nią po raz pierwszy.

Szalone Dni Muzyki
Teatr Wielki - Opera narodowa
28-30 września
STRONA festiwalu

Zobaczcie Promocyjne wideo!

d3730hr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3730hr
Więcej tematów