Trwa ładowanie...

Sylwestrowa noc była spokojna!

Policja apeluje o zachowanie rozsądku i nie wsiadanie za kierownicę, jeśli wieczór sylwestrowy był suto zakrapiany

Sylwestrowa noc była spokojna!
dfvzeg5
dfvzeg5

Pomimo wielu osób bawiących się na imprezie plenerowej na błoniach przy Stadionie Narodowym w Warszawie, stołeczni policjanci nie odnotowali żadnych poważniejszych zdarzeń. - informuje KSP . Sylwester był bardzo spokojny, interwencje związane były z drobniejszymi bójkami i zakłócaniem ciszy nocnej.

Do jednostek policji przewiezionych zostało 43 osoby. Nad bezpieczeństwem bawiących się czuwali policjanci umundurowani i po cywilnemu. Policjanci nie odnotowali żadnych poważniejszych zdarzeń związanych z imprezą sylwestrową, jaka odbyła się na błoniach przy Stadionie Narodowym w Warszawie. Na ulicach można było spotkać zarówno patrole umundurowane, jak również funkcjonariuszy operacyjnych.

Do najpoważniejszego zdarzenia - pościgu za nietrzeźwym kierowcą, który potrącił pieszego na pasach na ul. Ludnej - informuje TVN. Doszło do niego przed godz. 2 w nocy. - Na blokadzie sprawca uderzył w policyjny samochód. Policja zatrzymała 42-latka, który miał w organizmie półtora promila alkoholu. W sumie służby odnotowały 57 kolizji , 5 wypadków. Podczas nocy sylwestrowej strażacy w stolicy interweniowali 79 razy.Aż 16 alarmów było fałszywych. Najpoważniejsza interwencja - jak informuje stołeczna straż - miała miejsce po północy przy ul. Człuchowskiej, gdzie zapalił się lokal gastronomiczny.
* *Podczas minionej doby stołeczni funkcjonariusze zatrzymali 6 nietrzeźwych kierowców. Doszło do 5 wypadków drogowych, w których 8 osób zostało rannych. W Warszawie policja odnotowała 1822 różnego rodzaju interwencji.

dfvzeg5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfvzeg5
Więcej tematów