Trwa ładowanie...

Sylwester Miejski na błoniach Stadionu Narodowego!

W tym roku nie będzie imprezy na pl. Konstytucji!

Sylwester Miejski na błoniach Stadionu Narodowego!
d18wg8z
d18wg8z

W tym roku po raz pierwszy od lat Polsat nie będzie transmitować imprezy sylwestrowej z Warszawy. Miasto nie zdecydowało się na współpracę z Polsatem. Zabawę sylwestrową przenosi w okolice Stadionu Narodowego. - czytamy w Wirtualnych Mediach .

Z przeprowadzonego w maju przez CBOS na zlecenie ratusza badania, tzw. Barometru Miejskiego wynika jasno, że* warszawiacy lubią i chcą się bawić na miejskim imprezie sylwestrowej*. Na pytanie: "czy biorąc pod uwagę obecne spowolnienie gospodarcze, ratusz powinien organizować w 2013 r. imprezę sylwestrową na pl. Konstytucji" 24 proc. odpowiedziało zdecydowanie tak, 36 - raczej tak, 17 - raczej nie i 13 - zdecydowanie nie. W ubiegłym roku na pl. Konstytucji bawiło się ok. 100 tys. mieszkańców stolicy! Nadawaną w ubiegłym roku z Warszawy Sylwestrową Moc Przebojów oglądało średnio 3,11 mln widzów.

Do niedawna wiadomym było, że z powodu kryzysu i cięć budżetowych noworoczna impreza miała się nie odbyć. W zeszłym roku na sylwestrową imprezę wydano az. 3,6 mln zł. Jednak niedawny kryzys spowodował, że obcięto miejskie wydatki. Zabrano m.in. transportowi miejskiemu, sportowi, kulturze i promocji miasta. Należy się spodziewać mniejszego, raczej "budżetowego" Sylwestra.

d18wg8z

Jak nieoficjalnie dowiedziała się "Gazeta",* Sylwester Miejski odbędzie się na błoniach Stadionu Narodowego, a *gwiazdami tegorocznej zabawy sylwestrowej w Warszawie będą m.in.: T.Love, Afromental, Waglewski Fisz Emade, Abradab, Jamal, Piersi i Big Cyc.

d18wg8z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18wg8z
Więcej tematów