Trwa ładowanie...
sgh
Luiza Poreda
28-06-2013 11:03

Summer University Warsaw 2013

W poniedziałek, 1 lipca 2013 r., Szkoła Główna Handlowa w Warszawie przywita 33 studentów z całego świata. Przyjeżdżają do Warszawy, aby przez dwa tygodnie brać udział w zajęciach, a także lepiej poznać polską gospodarkę i kulturę

Summer University Warsaw 2013
d1po2nh
d1po2nh

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Summer University Warsaw jest konkurencyjność firm z Polski oraz Europy Centralnej. Studenci podczas zajęć będą także poszerzać swoją wiedzę na temat zarządzania biznesem i coachingu. Będą poznawać też tajniki negocjacji.

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, najliczniej reprezentowane są grupy studentów z Chin i Korei Południowej. Kolejną silną reprezentację stanowią Niemcy, po nich kolejno Belgowie, Amerykanie oraz Rosjanie. Pojawią się także osoby z Wielkiej Brytanii, Danii oraz Estonii.

Uczestnicy SUW wezmą udział w 64 godzinach zajęć. Cały program zostanie zakończony egzaminem, którego zaliczenie umożliwi studentom zdobycie 8 punktów ECTS zaliczanych do puli punktów niezbędnych do uzyskania dyplomu na macierzystej uczelni. Wykładom towarzyszyć będą wizyty m.in. w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Summer University Warsaw to nie tylko nauka, ale także dodatkowe aktywności. Studenci będą zwiedzać Warszawę, wezmą udział w grze miejskiej, wieczornych imprezach, a także weekendowej wycieczce do Krakowa i okolic.

d1po2nh

Projekt Summer University Warsaw organizowany jest przez Centrum Rozwoju Edukacji Niestacjonarnej SGH we współpracy z Samorządem Studentów SGH.

d1po2nh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1po2nh
Więcej tematów