Trwa ładowanie...

Spotkania z Kinem Indyjskim: "Ra.One"

Zrealizowana z rozmachem roztańczona superprodukcja science-fiction dla całej rodziny

Spotkania z Kinem Indyjskim: "Ra.One"
d1urgi0
d1urgi0

Centrum Kultury Indyjskiej i Sportu zaprasza na kolejne, sósme już spotkanie z kinem indyjskim.* *Tym razem zobaczymy film pod tytułem "Ra.One" z 2011 roku, reż. Anubhav Sinha. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, 8 kwietnia, o godzinie 19:00, a poprowadzi je Daria Dulok. Centrum Kultury Indyjskiej i Sportu mieści się przy ulicy Żelaznej 58/62, a wstęp na projekcję jest wolny.

"Ra.One" to zrealizowana z rozmachem roztańczona superprodukcja science-fiction dla całej rodziny. Shekhar, chcąc spełnić marzenie swojego syna Prateeka, tworzy niepokonanego antybohatera gry komputerowej (Arjun Rampal)
. Gdy postać z gry wkracza w świat rzeczywisty, Prateek musi podjąć wyzwanie jej unicestwienia. W heroicznej walce pomaga mu superbohater G.One (Shah Rukh Khan). Ra.One w brawurowy, a zarazem czarujący sposób podejmuje wątek odwiecznej walki dobra ze złem, odwołując się do rodzinnych wartości, potrzeby bliskości i osamotnienia po stracie bliskiej osoby. Fabuła filmu wykorzystuje wątki Ramajany, ukazując tym samym aktualność eposu, ale też potrzebę dostosowywania formy jego przekazu do potrzeb współczesnych odbiorców.

d1urgi0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1urgi0
Więcej tematów