Trwa ładowanie...

Spacer z psem stał się rutyną? Ten cykl wydarzeń cię z niej wyleczy

Jeżeli jesteś właścicielem psa, mamy dobrą informację. Szykuj sportowe obuwie, zabierz swojego pupila i do biegu, gotowi, start! Aktywność na świeżym powietrzu służy nam wszystkim, a naszym czworonożnym przyjaciołom w szczególności. Dlatego z inicjatywą jeszcze ciekawszych wspólnych wypraw rusza cykl spotkań Carniloving.

Spacer z psem stał się rutyną? Ten cykl wydarzeń cię z niej wyleczyŹródło: Materiały prasowe
d41i6xc
d41i6xc

Chodzi o cykl wydarzeń przygotowanych specjalnie z myślą o każdym, kto uwielbia psy i chciałby dawać im to co najlepsze. Będzie to wyjątkowa okazja nie tylko na ciekawy spacer, ale przede wszystkim będzie to możliwość aktywizacji i zachęcenia do socjalizacji naszych czworonożnych przyjaciół.

Warto podkreślić, iż ideą Carnilovingu jest również budowanie większej i bardziej zaangażowanej społeczności miłośników psów oraz możliwość nawiązywania nowych relacji.

Idea wspólnych spotkań

Carniloving to przekaz zachęcający do aktywności z pupilem, ale przede wszystkim zwracający uwagę na ilość oraz jakość wspólnie spędzanego czasu. Często bywa tak, że spacer ograniczamy do wyjścia w okoliczne miejsca skupiając się na potrzebach fizjologicznych psa, zapominając o pozostałych funkcjach spacerów – utrzymanie prawidłowej kondycji fizycznej, psychicznej, witalności.

Dlatego warto każdego dnia dbać o odpowiednią ilość czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Istotne jest również urozmaicanie wspólnych wycieczek, wyjście poza schemat tych samych ścieżek dobrze znanym naszym pupilom. Wydarzenia takie jak Carniloving sprzyjają więc nowym przygodom i aktywnościom.

Zobacz wideo: Z nim nie wygrasz

Czego możecie się spodziewać?

Spotkań z udziałem ekspertów, m.in. weterynarza, instruktora szkolenia psów oraz gościa specjalnego. Wszystko oczywiście na świeżym powietrzu, zgodnie z ideą wydarzenia, czyli zaspokajaniu naturalnych potrzeb czworonogów związanych z aktywnością oraz eksplorowaniem otoczenia wynikającego z jego natury.

d41i6xc

Koniecznie musicie przyjść, ponieważ tego rodzaju eventy to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy z zakresu opieki nad zwierzętami oraz zbilansowanej diety pupila. Warto dodać, iż eksperci Carniloving będą czekać także na Wasze pytania. Możecie je spisać, aby potem nie wypadły z głowy pod wpływem nowej znajomości!

Spotkania będą obywać się w kilku terminach w wybranych lokalizacjach, o których będzie informował inicjator wydarzeń i wspólnych wyjść – Carnilove Polska. Gościem specjalnym najbliższego eventu w Warszawie będzie Olga Frycz – aktorka oraz prywatnie właścicielka dwóch wspaniałych pupili – Kluski i Kapsla. Wszystko to w dogodnym miejscu na terenie wybiegu dla psów – Warszawa Ratusz Arsenał (Skwer Żołnierzy Tułaczy)

Społeczność

Spotkania Carniloving to również wymiana doświadczeń oraz możliwość budowania społeczności miłośników psów. Często bywa tak, że na spacerach widujemy pozostałych właścicieli czworonogów, którzy podzielają naszą pasję, ale tempo dnia i codziennych obowiązków nie sprzyja relacjom.

d41i6xc

Dlatego Carniloving to również idea otwartości wśród wszystkich miłośników zwierząt i przestrzeń, w której możemy poznać, podobnych sobie fanów czworonogów.

Do zobaczenia już wkrótce, bo nas wszystkich łączy jedno – miłość do zwierząt!

Najbliższy event już 24 sierpnia o godz. 11.00. Wybieg dla psów Warszawa Ratusz Arsenał (Skwer Żołnierzy Tułaczy)

Szczegóły dostępne są na stronie www.

Zobacz wideo: Myjnia dla psa

d41i6xc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41i6xc
Więcej tematów