Trwa ładowanie...

Spacer "Warszawa na 4 łapach"

Który warszawiak jest kociarzem, a który psiarzem? Które warszawskie bramy od kilkudziesięciu lat zamieszkiwane są przez koty i psy? Gdzie znajdziemy street art z uszami i ogonkiem?

Spacer "Warszawa na 4 łapach"
d1mttwf
d1mttwf

W najbliższą sobotę, 18 maja o godzinie 11:00 rusza cykl spacerów z warszawskim przewodnikiem pt. „Warszawa na 4 łapach”. Dowiecie się nie tylko, kto koty malował, na życie którego znanego warszawiaka koty miały niebagatelny wpływ, kto jest kociarzem, a kto psiarzem. Wraz z przewodnikiem będzie można też poszukać street artu z uszami i ogonkiem, kotów i psów od lat kilkudziesięciu zamieszkujących warszawskie bramy. O zwierzakach w przestrzeni miasta i przeróżnych ciekawostkach z nimi związanych, a także w ogóle o pięknym Śródmieściu Południowym opowiedzą nam przewodnicy z Break In Warsaw, prywatnie, a jakże – kociarze!

Spacer odbędzie się na zasadach tip tripu: nie kosztuje nic, ale na koniec można zostawić przewodnikowi napiwek.* Cały dochód zostanie przeznaczony na działania warszawskiego ośrodka Koteria*. Jeśli więc chcesz pomóc zwierzakom, wspomóc Koterię, ale też dowiedzieć się, co w Warszawie piszczy, spacer „Warszawa na 4 łapach” to idealny sposób na spędzenie soboty! Start spaceru pod pomnikiem Wincentego Witosa na placu Trzech Krzyży, koniec około godziny 13:00.

d1mttwf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mttwf
Więcej tematów