Trwa ładowanie...

Slajdowisko: Prosto z raju - Malediwy

Jak samemu zorganizować podróż w ten bajeczny zakątek globu?

Slajdowisko: Prosto z raju - Malediwy
d28w6p0
d28w6p0

Jak samemu zorganizować podróż w rajski zakątek globu, jakim są Malediwy? Wielu praktycznych informacji na ten temat udzielą Paulina Kańska oraz Ola Staniewska, które w taką samodzielną podróż wybrały się na przełomie marca i kwietnia tego roku, kiedy w Warszawie leżał jeszcze śnieg.

Opowiedzą, co ciekawego można tam zobaczyć i co ciekawego można tam robić. A Malediwy oferują wiele atrakcji: rafy, nurkowanie, surfing, katamaran. Będzie można się dzisiaj dowiedzieć, że nie trzeba być prezesem banku, żeby się wybrać tam na wakacje. Nie jest to oczywiście najtańszy kierunek azjatyckich wojaży, ale da się tam pojechać wydając stosunkowo niewiele pieniędzy.

Usłyszymy także co nieco o miejscowej kuchni, która mimo że składa się z dwóch składników - tuńczyka i kokosa, to oferuje tak wiele wariacji złożonych z tych dwóch składników, że nie da się tych wszystkich dań przejeść.* W trakcie dzisiejszego spotkania będzie można nie tylko o jedzeniu usłyszeć, ale i samemu go skosztować. Organizatorzy przygotowali bowiem również poczęstunek.*

Spotkanie odbędzie się w ramach spotkań podróżniczych Totutotam, które tym razem wyjątkowo zagości w Południku Zero na Wilczej 25. Start dzisiaj, we wtorek 28 maja, o godzinie 20:00. Wstęp wolny.

d28w6p0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28w6p0
Więcej tematów