Trwa ładowanie...

Rycerze Jedi, bitwy kosmiczne, projekcje filmowe. Rusza Star Wars Day 2017

Każdy może osobiście wziąć udział w filmowej bitwie kosmicznej i podobnie jak Luke Skywalker zniszczyć Gwiazdę Śmierci.

Rycerze Jedi, bitwy kosmiczne, projekcje filmowe. Rusza Star Wars Day 2017
d3qp63b
d3qp63b

Fani Star Wars zacierają ręce i szykują się na wspólne świętowanie Star Wars Day 2017. Pierwszego dnia maja Fort Sokolnickiego zamieni się w fortecę z odległej galaktyki, goszcząc zarówno Rycerzy Jedi, jak i oddziały Imperium.

Na miłośników sagi czeka wiele atrakcji m.in.: gigantyczna makieta legendarnego statku X-Wing, a także niezrównany symulator statku kosmicznego, dzięki któremu każdy może osobiście wziąć udział w filmowej bitwie kosmicznej i podobnie jak Luke Skywalker zniszczyć Gwiazdę Śmierci. Na uczestników czekają gadżety z odległej galaktyki, najnowsze i klasyczne gry video, turnieje wiedzy o Star Wars. Poza tym organizatorzy przygotowali symulator statku kosmicznego X-wing oraz "Komnatę Holokronu", w której walczy się własnym umysłem.

Na zakończenie spotkania zaplanowany jest zamknięty pokaz (wejściówki do odebrania w trakcie wydarzenia – liczba miejsc ograniczona) odnowionej i ulepszonej przez fanów wersji "pierwszych" Gwiezdnych wojen, czyli filmu "Gwiezdne wojny: Epizod IV - Nowa Nadzieja". Po raz pierwszy w Polsce pokaz filmu został opracowany również z myślą o osobach niedosłyszących i głuchych.

Wszystkie atrakcje oraz wstęp są bezpłatne.

d3qp63b

Światowy Dzień Gwiezdnych Wojen przypada 4 maja, ale w Polsce największa impreza odbędzie się 1 maja w Forcie Sokolnickiego przy ul. Stefana Czarnieckiego 51, w godzinach 13:00-19:00. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Star Wars Artistic Team (SWAT).

d3qp63b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qp63b
Więcej tematów