Trwa ładowanie...

Ryanair stworzy ponad 2200 nowych miejsc pracy na lotnisku w Modlinie

Spółka poinformowała o nowej ofercie dla podwarszawskiego portu lotniczego.

Ryanair stworzy ponad 2200 nowych miejsc pracy na lotnisku w Modlinie
d1m3lgk
d1m3lgk

W 2016 roku Ryanair wprowadzi do rozkładu trzy nowe trasy. Z Modlina będzie można polecieć do: Kolonii, Goteborga oraz Malagi. Spółka szacuje, że obsłuży około 3 mln klientów, co da dokładnie 2250 nowych etatów w samym porcie Warszawa-Modlin. Będzie to się wiązało z poszerzeniem oferty m.in. o otwieranie nowych baz. Zwiększenie zatrudnienia odnosi się głównie do planowanej obsługi większej liczby pasażerów. Przewoźnik lotniczy planuje codzienne rejsy do Kolonii, natomiast Goteborg i Malaga będą obsługiwane dwa razy w tygodniu.

- Jako największa linia lotnicza w Polsce już nie możemy się doczekać dalszego rozwoju ruchu pasażerskiego, rozwoju siatki połączeń, a także dalszego tworzenia dodatkowych miejsc pracy. Łączymy Warszawę z największymi centrami biznesowymi Europy - powiedział dyrektor generalny Ryanaira Michael O’Leary.****

Spółka przygotowała już pulę 100 tys. tanich biletów na przyszłoroczne rejsy. Nowa oferta przewoźnika oznacza dalszy rozwój lotniska Warszawa-Modlin, które i tak jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się w Europie.

d1m3lgk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m3lgk
Więcej tematów