Trwa ładowanie...

Rusza nabór do Szkoły Teledysków Plaster. Kamil Bednarek, Pablopavo i Abel czekają na Twój klip

Chcesz być reżyserem, aktorem, operatorem, scenarzystą, producentem, kierownikiem planu? Rusza nabór uczestników do piątej edycji „Szkoły Teledysków”

Rusza nabór do Szkoły Teledysków Plaster. Kamil Bednarek, Pablopavo i Abel czekają na Twój klip
d25pz7s
d25pz7s

Chcesz być reżyserem, aktorem, operatorem, scenarzystą, producentem, kierownikiem planu? Rusza nabór uczestników do piątej edycji „Szkoły Teledysków”, projektu organizowanego przez Fundację Inicjatyw Kulturalnych „Plaster”. W trakcie Szkoły Teledysków, uczestnicy pod okiem opiekunów artystycznych nakręcą trzy wideoklipy do piosenek znanych artystów.

Pierwszą częścią Szkoły Teledysków będą weekendowe (sobota i niedziela) zajęcia teoretyczne i warsztatowe. Odbędą się one w dniach 11­-12, 18­-19 i 25-­26 kwietnia w godzinach 10:00-­16:00. Uczestnicy będą spotykać się z reżyserami i twórcami teledysków.
Podczas zajęć będziemy oglądać teledyski, dyskutować o nich oraz poznamy tajniki pracy nad nimi - mówią organizatorzy.

Wśród wykładowców znajdą się twórcy wideoklipów: Konrad Aksinowicz, Roman Przylipiak, Yach Paszkiewicz oraz Agnieszka Kruk (scenarzystka).Podczas zajęć zostaną stworzone scenariusze i będziemy gotowi do kolejnego etapu Szkoły Teledysków – realizacji zdjęć, montażu i postprodukcji. Premiera zrealizowanych wideoklipów planowana jest na 31 maja. Opiekunami artystycznymi grup będą: Agnieszka Gomułka, Maciej Michalski i Roman Przylipiak.

W ostatniej edycji Szkoły Teledysków uczestnicy stworzyli trzy wideoklipy dla Mariki, Moniki Urlik i Nemego. Od dnia premiery łączna ilość wyświetleń tych teledysków wyniosła już blisko 500.000.

d25pz7s

Ważne informacje:
Aby zostać uczestnikiem Szkoły Teledysków, należy wypełnić zgłoszenie i przysłać je na adres fundacjaplaster@gmail.com do 3 kwietnia! Osoby, które zakwalifikują się do projektu poinformujemy do godz. 20:00 4 kwietnia.
Koszty: Wpisowe, które obejmuje udział we wszystkich zajęciach (36h) oraz planie zdjęciowym to 100 zł płatne po zakwalifikowaniu się do projektu.
Gdzie: Zajęcia odbywać się będą w Kinie KC (ul. Nowy Świat 2) oraz Ośrodku działań Twórczych w Powsinie (ul. Ptysiowa 3).
Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.

d25pz7s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25pz7s
Więcej tematów