Trwa ładowanie...

Rusza "Kartingowy Narodowy". Nie będzie tanio

Obiekt zamykany jest czasowo w przypadku złych warunków atmosferycznych.

Rusza "Kartingowy Narodowy". Nie będzie tanio
d1wmvhf
d1wmvhf

Dziś otwarcie toru gokartowego przed PGE Stadionem Narodowym. Z atrakcji będzie można korzystać przez całą wiosnę i lato. Dzięki oświetleniu będzie możliwa jazda po zmroku. Zabawa nie będzie jednak należeć do najtańszych - dorośli za osiem minut jazdy zapłacą 49 zł, natomiast dzieci w wieku 8-9 lat nawet 59 zł.

Asfaltowy tor dla gokartów mieści się na błoniach PGE Stadionu Narodowego od strony ul. Siwca i Portu Praskiego. Oświetlenie zainstalowane na terenie największego stadionu w Warszawie pozwoli korzystać z atrakcji do późnych godzin nocnych. Tor czynny będzie od godz. 12 do 23. W weekendy natomiast – od 10 do 23. Długi i szeroki tor został zaprojektowany w sposób, który zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Wyposażony jest w nowoczesny system band wykonanych z energochłonnego materiału, dodatkowo dysponuje elektronicznym systemem bezpieczeństwa, który jest w stanie wyłączyć wszystkie pracujące gokarty jednym przyciskiem na pilocie.

Koszty atrakcji

Osoby chcące spróbować swoich sił na torze wyścigowym będą mieć do dyspozycji kilka rodzajów maszyn. Nie będzie to jednak najtańsza atrakcja. Za jednoosobowy gokart CRG Centurion zapłacimy 49 zł za 8 min jazdy, dwuosobowy CRG Taxi to wydatek rzędu 69 zł za 8 minut. Dostępny od poniedziałku do piątku będzie także gokart CRG Junior przeznaczony dla dzieci w wieku 8-9 lat. Zapłacimy za niego 59 zł, oczywiście za 8 minutowy przejazd. Łatwo policzyć, że jeśli rodzice planują wybrać się z dzieckiem (powyżej 5 lat) na przejażdżkę gokartem i wszyscy chcą spróbować swoich sił, wówczas będą musieli liczyć się z wydatkiem przeszło 100 zł za niespełna 25 min jazdy. Istnieje jednak tzw. promocja "Happy Hours", dzięki której zamiast niespełna 50 zł zapłacimy 30 zł. Zniżka obowiązuje od poniedziałku do piatku, do godz. 16.

Wszystkie pojazdy wyposażono w wyświetlacze, które znajdują się na kierownicach. Podawane są na nich osiągane przez nas czasy okrążeń. Urządzenia podają dane z poszczególnych „kółek” z dokładnością do 0,001 sekundy. Będzie także możliwość sprawdzenia swojego wyniku w Internecie.

Mini-tor

Poza regularnym torem wyścigowym zbudowano także mini-tor dla dzieci do 5 roku życia. Zazwyczaj 8 minut jazdy kosztuje 10 zł, jednak gdy opiekun dziecka wykupi jazdę na torze pełnowymiarowym wówczas przejazd malucha jest darmowy. Aby rozpocząć jazdę należy nabyć obowiązkową balaklawę (kominiarkę) pod kask. Koszt 10 zł. Ponadto przy pierwszej rejestracji trzeba będzie także zapłacić 10 zł za wyrobienie karty.

d1wmvhf

Organizatorzy oferują pomoc instruktorską ze strony czołowych polskich zawodników kartingu.

d1wmvhf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wmvhf
Więcej tematów