Trwa ładowanie...

Rusza frezowanie Modlińskiej

Utrudnienia od 14 do 19 sierpnia na trasie wylotowej z Warszawy!

Rusza frezowanie Modlińskiej
d1is5rx
d1is5rx

Do ułożenia będzie blisko 43 tys m2 nowej nawierzchni czyli ponad 6 boisk do piłki nożnej. Prace związane z wymianą nawierzchni będą podzielone na dwa etapy. Rozpoczną się w środę 14 sierpnia ok. godz. 22:00 a zakończą w poniedziałek 19 sierpnia ok. godz. 4:00 rano.

W dniach 14-16 sierpnia wyłączony z ruchu będzie odcinek od ul. Płochocińskiej (wraz ze skrzyżowaniem z ul. Modlińską) do trasy mostu. Ruch kierunku Legionowa poprowadzony będzie jednym pasem ruchu „pod prąd” na jezdni w kierunku Centrum – kierowcy przejadą nad skrzyżowaniem z ul. Płochocińską po wiadukcie i zaraz za nim przejadą na drugą jezdnią ul. Modlińskiej; na swoją właściwą jezdnię wrócą za węzłem z trasą mostową;

W dniach 16-19 sierpnia wyłączony z ruchu będzie odcinek od ul. Elektronowej do ul. Płochocińskiej (bez skrzyżowania z ul. Modlińską), utrzymany pozostanie dojazd do posesji. Ruch będzie kierowany na Most Grota Roweckiego, do Wisłostrady i Mostu Marii Skłodowskiej-Curie oraz na Trasę Toruńską, do ul. Marywilskiej i ul. Płochocińską.

d1is5rx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1is5rx
Więcej tematów