Trwa ładowanie...

Rodzinny program zajęć w Wilanowie

Program rusza od kwietnia w Muzeum w Wilanowie!

Rodzinny program zajęć w WilanowieŹródło: Muzeum w Wilanowie
d3a11wx
d3a11wx

Program dla Rodzin to propozycja na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem w Muzeum w Wilanowie. To już IV edycja Programu dla Rodzin - "Muzeum Pałac w Wilanowie - moje ulubione muzeum!". Zapisy właśnie trwają. Muzeum zapowiada, że bedą to zajęcia dla dzieci i rodziców, którzy lubią niecodzienne wyzwania.

W programie znajduje się dziewięć około 1,5-godzinnych spotkań o charakterze warsztatowym, które będą realizowane w ostatnią sobotę/niedzielę każdego miesiąca, począwszy od kwietnia, zarówno we wnętrzach pałacu w Wilanowie - dawnej letniej rezydencji króla Jana III Sobieskiego - jak i królewskich ogrodach:****

„Wizyta u króla"
„Guzikozwierzaki"
„Królewskie zabawy w Królewskich Ogrodach Pałacu w Wilanowie"
„Sekrety kuchni Jana III Sobieskiego"
„Codzienne niecodzienne stroje Jana III Sobieskiego"
„Podróże w karecie Jana III Sobieskiego"
„Bursztynowa korona"
„Kot w butach" (spektakl)
„Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż..."

Realizację warsztatów uatrakcyjnią powstałe z myślą o nich różnego rodzaju wydawnictwa: książeczki edukacyjne, karty zadań, wyklejanki, wycinanki, gry planszowe, itp.

d3a11wx

Aby wziąć udział w zajęciach, należy do 20 kwietnia 2012 roku przesłać formularz zgłoszeniowy na adres: kpietrzak@muzeum-wilanow.pl (decyduje kolejność zgłoszenia).

Planowane jest utworzenie dwóch grup: sobotniej i niedzielnej (w każdej grupie maks. 25 rodzin). Osoby zakwalifikowane do programu zostaną poinformowane drogą mailową.
Koszt uczestnictwa: udział w każdorazowych warsztatach za wykupieniem biletu w wysokości 10 zł (od osoby).

Obecność na warsztatach będzie każdorazowo potwierdzana w folderze zawierającym szczegółowy opis wszystkich warsztatów. Foldery zostaną rozdane na inauguracyjnym spotkaniu (28IV/29IV 2012 roku).

Kontakt i informacje: Katarzyna Pietrzak, Dział Edukacji Muzealnej, Muzeum Pałac w Wilanowie, tel. 22 842 81 01, w. 156, kpietrzak@muzeum-wilanow.pl

Muzeum Pałac w Wilanowie

ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16
02-958 Warszawa
tel. 22 842 81 01
fax. 22 842-31-16

d3a11wx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3a11wx
Więcej tematów