Trwa ładowanie...

Pracownik Kliniki Budzik podejrzewany o pedofilię. Usłyszał zarzuty

Skandal w warszawskiej placówce?

Pracownik Kliniki Budzik podejrzewany o pedofilię. Usłyszał zarzuty
d3ktgow
d3ktgow

Policja zatrzymała mężczyznę, który jest podejrzewany o pedofilię. Według doniesień prokuratury, Artur W. miał współpracować z Klinika Budzik jako jeden z fizjoterapeutów.

Jak podaje "Fakt", jedna z podpiecznych Kliniki Budzik wpadała w histerię przed spotkaniami z fizjoterapeutą. Jej ojciec znaiepokojony nietypowym zachowaniem córki, zawiadomił policję. Tym samym 18 maja policja zatrzymała Artura W. i przeszukała jego mieszkanie. Według gazety, na komputerze współpracownika Kliniki miały sie znajdować pedofilskie zdjęcia * *

– Prokuratura postawiła Arturowi W. zarzuty utrwalania i posiadania treści pornograficznych z udziałem małoletnich, a także doprowadzania osoby do poddania się innej czynności seksualnej poprzez wykorzystanie jej bezradności – mówi Łukasz Łapczyński, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga w rozmowie z "Faktem".

Matka chłopaka, który przez rok uczęszczał na zajęcia do Artura W. wyznała tabloidowi, że była zdziwiona tym, że zabiegi z tym fizjoterapeutą były prowadzone przy zamkniętych drzwiach. - Inne pokoje były zawsze otwarte – dodaje.

d3ktgow

Klinikę Budzik utworzono w 2013 roku dzięki działaczom fundacji Akogo?. Przyjmowane są dzieci przebywające w śpiączce nie dłużej niż 12 miesięcy od urazu lub 6 miesięcy jeśli śpiączka wystąpiła z przyczyn nieurazowych, dzieci mogą być leczone w Klinice przez okres 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia o kolejne 3 miesiące.

Źródło: fakt.pl

Oprac. Karolina Pietrzak

d3ktgow
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ktgow
Więcej tematów