Trwa ładowanie...

Pomógł złapać złodzieja Veturilo, otrzymał wyróżnienie

Grzegorz Romanik, dzięki swojej czujności i odwadze doprowadził do zatrzymania przez policję złodzieja jednego z rowerów systemu Veturilo

Pomógł złapać złodzieja Veturilo, otrzymał wyróżnienie
d3uvdj7
d3uvdj7

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem w Niedzielę Wielkanocną w Legionowie. Grzegorz Romanik jadąc rowerem przez miasto zauważył mężczyznę pedałującego na charakterystycznym rowerze Veturilo . Warszawskie rowery publiczne są bardzo łatwe do identyfikacji. Nie sposób ich pomylić z żadnymi innymi jednośladami. Podejrzenia wzbudziło to, że rower znajdował się późnym wieczorem w odległości ok. 20 kilometrów od najbliższej stacji na Białołęce. Do tego okazało się, że miał zerwane naklejki z numerem. Pan Grzegorz wezwał policję, która zatrzymała złodzieja. Rower, po niewielkim przeglądzie i uzupełnieniu oznakowania wrócił do normalnej eksploatacji.

Z tej okazji Tomasz Wojtkiewicz, prezes firmy Nextbike , która jest operatorem systemu oraz Artur Tondera, który w ZTM kieruje w ZTM Sekcją Rozwoju Ruchu Rowerowego, pogratulowali mu postawy oraz wręczyli upominki: pamiątkowy dyplom, kartę do konta w systemie, dzięki której można wypożyczać rowery oraz zestawy rowerowych gadżetów.

d3uvdj7
d3uvdj7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uvdj7
Więcej tematów