Trwa ładowanie...

Polska - Dania. Jak najszybciej dojechać na Narodowy? Podpowiadamy

"Wyjadą dodatkowe autobusy i tramwaje"

Polska - Dania. Jak najszybciej dojechać na Narodowy? Podpowiadamy
dr3htrz
dr3htrz

Już w najbliższą sobotę, 8 października, piłkarze reprezentacji Polski wybiegną na murawę stadionu Narodowego. Kibice założą biało-czerwone koszulki i pojadą dopingować naszą drużynę. Najwygodniej dotrzeć na stadion komunikacją miejską - informuje Zarząd Transportu Miejskiego , który przygotował na ten dzień specjalny rozkład.

Na stadion najszybciej dojechać można metrem. Druga linia podziemnej kolei w godzinach 17.30-20.45 kursować będzie z częstotliwością ok. 3 minut. Na pierwszej linii, do godziny 20.45, pociągi podjeżdżać będą na stacje co ok 5 minut.

O 17.30 na trasę z placu Narutowicza do ronda Wiatraczna wyruszą tramwaje specjalnej linii 77. Składy będą kursować do godziny 20.45.

Powrót do domu

Po meczu na trasy wyjadą dodatkowe autobusy i tramwaje. Częściej będzie kursowało metro. Zmieni się też rozkład kolei. Dodatkowe składy metra wyjadą na trasy od ok. 22.30. Druga linia metra będzie kursowała co 3 minuty, pierwsza zaś co 5 minut.
Rozkłady kolei zostaną tak skorygowane, aby z przystanku Stadion Narodowy w kierunku centrum pociąg SKM lub KM odjeżdżał co ok 4-5 minut.

dr3htrz

Posiadacze biletów, zaproszeń i akredytacji pojadą tego dnia bezpłatnie.

dr3htrz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr3htrz
Więcej tematów