Trwa ładowanie...

Półmaraton Warszawski pobije rekord!

Wystartuje w nim około 15 tysięcy biegaczy

Półmaraton Warszawski pobije rekord!
d4ev7jk
d4ev7jk

To będzie największy bieg w historii Polski. Do tej pory zarejestrowało się około 15 tysięcy biegaczy, numerów startowych wydano już 12 tysięcy - informuje serwis MMWarszawa. A to jeszcze nie koniec zapisów. Potrawają one jeszcze do końca lutego. W zeszłym roku w Półmaratonie Warszawskim pobiegło 7 tysięcy osob.* Bieg będzie pierwszym w Polsce, który przekroczy liczbę 10 tysięcy zawodników. Półmaraton wejdzie tym samym do pierwszej dziesiątki największych półmaratonów w Europie.*

Półmaraton Warszawski 2013 to ósma edycja tej imprezy. Wystartuje 24 marca o godzinie 10:00 na moście Poniatowskiego. Długość trasy wynosi 21,0975 km. Półmaraton jest także świetną okazją do promocji Warszawy - na zawody przyjeżdża wiele osób spoza stolicy. Start w Półmaratonie kosztuje 120 złotych. Trzeba również zarejestrować się na stronie .

Do tysięcy biegaczy w naszym kraju dołączą żołnierze wojsk koalicyjnych stacjonujących w Afganistanie. 8. Półmaraton Warszawski wystartuje w bazie "White Eagle" w Ghazni. Już teraz do biegu zgłosiło się 150 osób, w tym 60 Amerykanów i 10 Afgańczyków.

d4ev7jk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ev7jk
Więcej tematów