Trwa ładowanie...

Policjanci uniemożliwili narkotykową transakcję. "Blisko 500 porcji heroiny"

Obaj mężczyźni zostali aresztowani przez sąd.

Policjanci uniemożliwili narkotykową transakcję. "Blisko 500 porcji heroiny"
d34wpys
d34wpys

Nawet 10 lat grozi dwóm mężczyznom przyłapanym na narkotykowej transakcji. Funkcjonariusze, w miejscu, gdzie miało do niej dojść, przejęli blisko 500 porcji heroiny.

Jak relacjonują mundurowi z Komendy Stołecznej , policjanci zdobyli informację, że na jednej z warszawskich stacji paliw ma dojść do transakcji narkotykowej. Ustalono również, że handlujący środkami odurzającymi poruszają się samochodem marki renault. Po skontrolowaniu auta okazało się, że w przednich drzwiach pojazdu schowane były dwa zawiniątka oklejone taśmą. W środku, jak się później okazało, była heroina.

Natychmiast zatrzymano kierowcę, 29-letniego Tomasza K. oraz pasażera, 32-letniego Dariusza Z. W mieszkaniu tego drugiego policjanci znaleźli dodatkowo roślinny susz oraz 28-sztuk amunicji, którą jak się okazało właściciel mieszkania posiadał bez wymaganego zezwolenia.

W sumie przejęto blisko 500 porcji heroiny o wartości 25 tys. złotych oraz niewielką ilość marihuany. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty. Obaj panowie byli już wcześniej karani za podobne przestępstwa. Teraz odpowiedzą za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Niezależnie, 32-latek podejrzany jest także o posiadanie amunicji bez wymaganego zezwolenia.

d34wpys

Obaj mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani przez sąd.

d34wpys
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34wpys
Więcej tematów