Trwa ładowanie...

Pobiegnij w chmurze kolorowego pyłu!

Jak zapowiadają organizatorzy, takiego biegu jeszcze w Warszawie nie było. Po raz pierwszy w Polsce w stolicy odbędzie się sportowo-wizualna zabawa biegowa. Kiedy? Już 15 września o 10.00

Pobiegnij w chmurze kolorowego pyłu!
d3nbgf6
d3nbgf6

Trasa Color Fun 5km obejmuje Wybrzeże Szczecińskie, Most Świętokrzyski oraz tereny wokół Stadionu Narodowego. Nie jest to jednak wyścig, a bieg dla przyjemności. Kolory, muzyka, obsypywanie kolorowym proszkiem, to wszystko ma zapewnić biegaczom znakomitą zabawę.

Uczestnicy mają wyruszyć sprzed Stadionu Narodowego i przebiec kilka kilometrów. Proszek, którym będą obsypywani, stanowi nawiązanie do hinduistycznego święta radości i wiosny, znanego również jako Festiwal Kolorów. Kolorów, muzyki i radości podczas tej imprezy w stolicy z pewnością nie zabraknie!

W Polsce tego typu impreza odbędzie się po raz pierwszy. Niestety nie jest ona darmowa. Aby wziąć udział w biegu należy zarejestrować się na stronie organizatora. Opłata startowa do 10 sierpnia wynosi 48 zł, od 11 sierpnia - 65 zł, a dla dzieci (w wieku 7-16) – 24 zł do 10 sierpnia, a od 11 sierpnia - 32, 50 zł.

Organizatorzy zapewniają, że w ramach biegu uczestnicy otrzymają m.in. vouchery o wartości 100 zł na sprzęt Pumy i kolorową opaskę. Równie kolorowy proszek wliczony jest już w cenę imprezy.

d3nbgf6

Zawodnicy proszeni są o założenie białego stroju, co ma stanowić tło dla kolorów, które spotkają na swojej drodze.

*Rozpoczęcie i zakończenie biegu odbędzie się w okolicach Stadionu Narodowego. *

Color Fun 5 km, czyli bieg w chmurze kolorów już 15 września na ulicach Warszawy! Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową i fan page organizatora wydarzenia.

d3nbgf6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nbgf6
Więcej tematów