Trwa ładowanie...

Plaży Wilanów na razie nie będzie

Mieszkańcy dzielnicy będą musieli poczekać. Nie wiadomo jak długo

Plaży Wilanów na razie nie będzie
d34fm9p
d34fm9p

O sprawie czytamy w serwisie gazetawilanowska.pl. Plaża Wilanów miała być otwarta 1 maja. Urząd Dzielnicy Wilanów ogłosił to zaraz po rozstrzygnięciu konkursu na operatora tego miejsca. kKonkurs wygrał właściciel restauracji Mała Czarna, Norbert Gałuszewski.
Właścicielem ziemi, na której znajduje się plażą firma deweloperska Polnord. By cokolwiek zadziałać na tym terenie, operator musiałby mieć podpisaną umowę z Polnordem. Niestety - umowy takiej nie ma.

- Z naszej strony zrobiliśmy wszystko, jesteśmy przygotowani z atrakcjami, jakie zaplanowaliśmy na Plaży – mówi gazecie Artur Buczyński, wiceburmistrz Wilanowa. - Liczymy, że te dwa podmioty w najbliższych dniach dojdą do porozumienia i będziemy mogli uruchomić projekt, który będzie dużą atrakcją dla mieszkańców Wilanowa.

* Plaża Wilanów miała być otwarta 1 maja*. Wiceburmistrz Buczyński chciałby otworzyć Plażę na początek wakacji. Planowane imprezy (np impreza z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca) już została przeniesiona na przedpola wilanowskiego Pałacu.

d34fm9p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34fm9p
Więcej tematów