Trwa ładowanie...

Pl. Grzybowski zniszczony kilka lat po remoncie

Popularne wśród warszawiaków i turystów miejsce jest dewastowane. Urzędnicy uważają, że wprowadzenie regulaminu zmieni sytuację

Pl. Grzybowski zniszczony kilka lat po remoncie
d368fl0
d368fl0

Plac Grzybowski to jedno z ulubionych miejsc mieszkańców i turystów w Śródmieściu. Niedawno przeszedł gruntowny remont, jednak często jest niszczony i dewastowany. Administrator placu - Zarząd Terenów Publicznych - proponuje wprowadzenie regulaminu korzystania z tego miejsca. Zanim jednak zostanie przyjęty, każdy może wypowiedzieć się, jak według niego taki regulamin powinien wyglądać.

Wstępny tekst regulaminu został zamieszczony na stronach internetowych oraz jest dostępny w urzędzie dzielnicy Śródmieście (ul. Nowogrodzka 43, punkt informacji).

*Uwagi można zgłaszać: *
- mailowo na adres: dzielnica@sromdiescie.warszawa.pl
- przez platformę konsultacyjną lub wrzucając uwagi do skrzynki umieszczonej w Cafe Próżna (ul. Próżna 12) ) i urzędzie dzielnicy Śródmieście (ul. Nowogrodzka 43)

We wtorek, 5 marca odbędzie się spotkanie konsultacyjne, podczas którego będzie można zgłosić uwagi bezpośrednio urzędnikom. Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Dzielnicy Śródmieście (ul. Nowogrodzka 43, sala Rady, I piętro) o godzinie 17:30. Przewidywany czas spotkania to 2 godziny.

d368fl0
d368fl0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d368fl0
Więcej tematów