Trwa ładowanie...

Otwarcie Księgarni Dwie Siostry

Nowe miejsce na Powiślu

Otwarcie Księgarni Dwie Siostry
d3paroh
d3paroh

12 listopada 2014 r. na Powiślu otwarta zostanie firmowa ksiegarnia Wydawnictwa Dwie Siostry. "W narożnym lokalu starej, przedwojennej kamienicy przez pięć dni w tygodniu będziemy lać miód na serca miłośników dobrej książki dziecięcej" - zachęcają do odwiedzin właściciele.

W Księgarni Dwie Siostry znajdziecie wszystkie tytuły Wydawnictwa Dwie Siostry dostępne w sprzedaży, a także starannie wyselekcjonowane, wartościowe książki dla dzieci innych wydawców. Nie zabraknie również wybranych tytułów najlepszych „dorosłych” wydawnictw.

W dniu otwarcia, czyli w środę 12 listopada br., przy okazji książkowych zakupów będzie można napić się pysznej kawy i zaopatrzyć w prace znakomitych polskich ilustratorów. Księgarnia stanie się naszym centrum operacyjnym – to tam będą się odbywać premiery naszych książek, spotkania z autorami i ilustratorami, książkowe zajęcia dla dzieci i wiele innych dwusiostrzanych wydarzeń.

d3paroh

W księgarni odbywać się mają regularne spotkania. Poniżej przedstawiamy te zaplanowane na najbliższy czas: Nasz program księgarnianych wydarzeń rusza już w dniu otwarcia. Oto pierwsze z zaplanowanych spotkań:

12 listopada, środa, godz. 18.00 – 20.00: premiera książki "Jadłonomia. Kuchnia roślinna" Marty Dymek.

Wieczór pod znakiem kuchni wegańskiej, podczas którego każdy z gości będzie mógł pogawędzić z autorką, zdobyć jej dedykację w książce i spróbować wegańskich przekąsek.

15 listopada, sobota, godz. 13.00 – 14.00: premiera książki "O wiadukcie kolejowym, który chciał zostać mostem nad rzeką". Wspólne czytanie książki i na spotkanie z autorką – Tiną Oziewicz i ilustratorką – Martą Ignerską.

d3paroh

6 grudnia, sobota, godz. 11.00 – 13.00: Mikołajki. Ilustratorzy po raz kolejny zasiądą, by przygotować dla małych czytelników niepowtarzalne rysunkowe dedykacje w książkach. Zapraszają: Jan Bajtlik, Ola Cieślak, Daniel Mizieliński i Ewa Stiasny!

13 grudnia, sobota, godz. 12.00 – 13.00: pierwsze spotkanie z niezrównaną bajarką Marią Kulik, która opowie dzieciom historie zaczerpnięte z dwusiostrzanych książek.

19 grudnia, piątek, godz. 19.00 – 20.00: świąteczne spotkanie z książką "Wigilia Małgorzaty", którą przeczyta wybitna krakowska aktorka, Iwona Bielska.

d3paroh

*Księgarnia Dwie Siostry, *Al. 3 Maja 2 (narożny lokal w suterenie od strony Wybrzeża Kościuszkowskiego)

Godziny otwarcia
Wt. – pt.: 10:00 – 18:00
Sob.: 10.00 – 18.00

Strona: wydawnictwodwiesiostry.pl

Przeczytajcie też: Nowe miejsce: Beza Caffe

d3paroh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3paroh
Więcej tematów