Trwa ładowanie...

Odmrażanie gospodarki. Lufthansa przywraca rejsy do i ze stolicy. Dokąd polecimy z Warszawy?

Lufthansa zapowiedziała uruchomienie lotów z Warszawy i Krakowa do Frankfurtu. Łącznie będzie to 17 połączeń tygodniowo. W trakcie loty pasażerowie będą mieli obowiązek zakrywania nowa i ust. Dokąd polecimy z Warszawy? Szczegóły w tekście poniżej.j.

Odmrażanie gospodarki. Lufthansa przywraca rejsy do i ze stolicy. Dokąd polecimy z Warszawy?Źródło: PAP
di02lzp
di02lzp

Niemiecka linia w oficjalnym komunikacie poinformowała o przywróceni rejsów do (i z) Warszawy.

- Z początkiem czerwca Lufthansa ponownie zaoferuje pasażerom możliwość podróży z Krakowa i Warszawy do Frankfurtu. Oznacza to w sumie 17 cotygodniowych połączeń z Polski. Będą one częścią nowego rozkładu rejsów, który wraz z końcem czerwca pozwoli pasażerom Lufthansa Group udać się w podróż do kolejnych 130 miast, w porównaniu do obecnie obowiązującego rozkładu połączeń repatriacyjnych, który zakończy się 31 maja – napisała Lufthansa.

Połączenia Lufthansy pomiędzy 1 a 14 czerwca 2020 r. obywać się będą 12 razy tygodniowo z Warszawy do Frankfurtu oraz 5 razy z Krakowa. Nie zapominajmy jednak, ze wszystko zależy od tego, kiedy Polska zniesie zakaz lotów, który aktualnie obowiązuje do 23 maja 2020.

Lufthansa Group w komunikacie prasowym poinformowała ponadto, że od czerwca znacznie rozszerzą rozkład rejsów i zaoferują pasażerom możliwość podróży do wielu słonecznych, wakacyjnych kierunków, jak również liczne trasy międzykontynentalne. Przewoźnik przypomina jednocześnie, że pasażerowie, którzy planują podróż, powinni pamiętać o regulacjach związanych z przyjazdem i kwarantanną w miejscu docelowym. Podróżujący mogą spodziewać się również dodatkowych obostrzeń związanych z troską o bezpieczeństwo i higienę, na przykład dłuższego czasu oczekiwania do punktów kontroli na lotnisku. Do odwołania ograniczone są także usługi cateringowe świadczone na pokładzie.

di02lzp

Zobacz także:Wybory 2020. Krytyka Rafała Trzaskowskiego. Sebastian Kaleta przypomina "niespełnione obietnice"

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

di02lzp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
di02lzp
Więcej tematów