Trwa ładowanie...

Odkryj atrakcje stolicy z nową aplikacją "Warsaw Tour"

"WarsawTour" to oficjalny przewodnik mobilny, przygotowany z myślą o polskich i zagranicznych turystach.

Odkryj atrakcje stolicy z nową aplikacją "Warsaw Tour"
d430oys
d430oys

Rozwiązania mobilne coraz częściej zastępują tradycyjne przewodniki turystyczne. Warszawska aplikacja "WarsawTour" umożliwia "nowoczesnym turystom" z łatwością odnaleźć najatrakcyjniejsze miejsca w stolicy.

"WarsawTour" to oficjalny przewodnik mobilny, przygotowany z myślą o polskich i zagranicznych turystach przez Stołeczne Biuro Turystyki. Aplikacja działająca zarówno offline jak i online pozwala zaplanować zwiedzanie Warszawy według indywidualnych zainteresowań, wybierając jeden lub dwa z 16 tematów spacerów. To użytkownik decyduje, czy chce zapoznać się z niezwykłą historią Warszawy idąc śladami Powstania Warszawskiego, Judaików czy miejsc związanych z Janem Pawłem II, nacieszyć oczy sztuką w muzeach, przeżyć sportowe emocje, czy po prostu odpocząć lub zasmakować w tutejszej kuchni. A może połączyć przyjemne z pożytecznym i np. do trasy poświęconej Fryderykowi Chopinowi dołączyć wypoczynek nad Wisłą?

Obiekty z wybranych kategorii zostają odznaczone na mapie oraz rozwijanej liście, tworząc trasę zwiedzania. Wykorzystanie geolokalizacji GPS pozwala łatwo określić lokalizacje w przestrzeni miasta, a także otrzymywać informacje o atrakcjach w pobliżu. Opisy poszczególnych punktów zwiedzania, zawierające oprócz praktycznych informacji, np. o godzinach otwarcia, zdjęcia wybranych atrakcji pozwolą mobilnym turystom w pełni odkryć uroki miasta. Łącząc się z Internetem można wyznaczyć trasę do wybranej atrakcji, uzyskać informację o dojeździe do niej środkami komunikacji publicznej a także bezpośrednio przejść do strony www obiektu. WarsawTour obecnie w wersji polskiej i angielskiej (język jest wybierany automatycznie zgodnie z ustawieniami urządzenia) jest dostępna na urządzeniach z systemami iOS i Android. Aplikacja jest dostępna w sklepach AppStore i Play a także pod adresem app.warsawtour.pl.

Więcej informacji o atrakcjach stolicy znajdziecie TUTAJ

d430oys
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d430oys
Więcej tematów