Trwa ładowanie...

Ochroniarze z hipermarketu organizowali kradzieże

Wynosili dosłownie wszystko - począwszy od wędlin, poprzez bieliznę, kleje, długopisy, aż po telewizory i różnego rodzaju sprzęt AGD i elektroniczny

Ochroniarze z hipermarketu organizowali kradzieże
dc8jxgs
dc8jxgs

Ochroniarze jednego ze stołecznych hipermarketów organizowali kradzieże w sklepie, w którym pracowali. W proceder było zaangażowanych czterech ochroniarzy oraz dwie inne osoby. Jak ustalili śledczy, mężczyźni od około 4 miesięcy wspólnie i w porozumieniu dokonywali kradzieży w hipermarkecie.

Do komendy przy ulicy Grenadierów zatelefonowała kobieta, kierowniczka jednego z działów hipermarketu, i powiadomiła o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Okazało się, że ochroniarze organizowali cały przestępczy proceder, dwaj kolejni mężczyźni zajmowali się wynoszeniem towarów ze sklepu. A wynosili dosłownie wszystko - począwszy od wędlin, poprzez bieliznę, kleje, długopisy, aż po telewizory i różnego rodzaju sprzęt AGD i elektroniczny.

24-letni Maciej Ł., 51-letni Andrzej L., 54-letni Andrzej Ł., 61-letni Czesław Z., 27-letni Krzysztof N. i 30-letni Dariusz Sz. usłyszeli już zarzuty. Mężczyźni zostali objęci policyjnymi dozorami. Sprawa ma charakter rozwojowy. Trwa również weryfikacja ostatecznej wartości start na jakie narazili zatrzymani hipermarket.

dc8jxgs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc8jxgs
Więcej tematów