Trwa ładowanie...

Nurkowanie w ogromnym akwarium nad Wisłą. Rusza Dive Spot Warsaw!

Konstrukcja przypomina ogromne akwarium. Jest wysoka na 3,2 metra i szeroka na 7,5.

Nurkowanie w ogromnym akwarium nad Wisłą. Rusza Dive Spot Warsaw!
d3axc8i
d3axc8i

Przy Placu Zabaw nad Wisłą 20 maja zostanie uruchomiony basen do nurkowania. To niezwykła konstrukcja wykonana ze stali. Każdy będzie mógł się zanurzyć w wielkim akwarium.

Dive Spot Warsaw to miejsce, w którym będzie można nauczyć się nurkować i podszkolić swoje umiejętności. Konstrukcja przypomina ogromne akwarium. Jest wysoka na 3,2 metra i szeroka na 7,5. W porównaniu do zwykłych basenów, które mają 2 metry głębokości Dive Spot ma aż 3,2 metra. Stanie między Mostem Świętokrzyskim a Kolejowym.

Przechodnie, spacerując wzdłuż bulwarów nad Wisłą, będą mogli podglądać nurkujących, ponieważ szyby obiektu są przezroczyste. Nocą Dive Spot będzie podświetlony.

Głównym celem pomysłodawców tego obiektu jest popularyzacja nurkowania oraz udostępnienie miejsca i sprzętu osobom, które chcą rozpocząć przygodę z nurkowaniem.

Dive Sport Warsaw. Basen dla płetwonurków, który stanie nad Wisłą (fot. Materiały firmy Waterfall)

d3axc8i

Inne atrakcje

Z basenu będą mogli korzystać zaawansowani nurkowie, ale też początkujący pod okiem instruktora. Wystarczy wziąć ręcznik i klapki.

Wokół basenu działa zaplecze sprzętowe oraz gastronomiczne. Jest też tor do jazdy bmxem i warsztat rowerowy. Przy Dive Spot 20 maja wystartuje klubokawiarnia Plac Zabaw, gdzie będą odbywały się projekcje filmowe, koncerty czy targi Slow Market.

d3axc8i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3axc8i
Więcej tematów