Trwa ładowanie...

Nowy wygląd i kolor biletów kartonikowych (ZDJĘCIA)

Nowy wygląd i kolor biletów kartonikowych (ZDJĘCIA)
d3z4jwb
d3z4jwb

We wzorach biletów „kartonikowych”, które będą obowiązywały od 1 stycznia 2014 roku zostało wprowadzonych kilka zmian.

Największe zmiany wprowadzone zostały we wzorach biletów jednorazowych przesiadkowych 75-minutowych i 20-minutowych. „Zamieniły się” kolorami. Bilet jednorazowy przesiadkowy będzie zielony a 20-minutowy – czerwony. Zielony będzie także bilet jednorazowy przesiadkowy ważny w obu strefach. Oprócz zapisu o tym, w których strefach bilet jest ważny na kartoniku znajdzie się białe kółko informujące o czasie jego ważności.

Kolory biletów dobowych nie zmieniły się. W dalszym ciągu będą one błękitne.

d3z4jwb

Nowe bilety, czyli bilety weekendowe będą zaś fioletowe. Bilety weekendowe indywidualne (normalny i ulgowy) będą jasnofioletowe, a bilet weekendowy grupowy – ciemnofioletowy.

Na biletach tych będą także umieszczone dodatkowe informacje, czyli to, że obowiązują w obu strefach biletowych oraz dokładne dni i godziny ich ważności. Ponadto, na bilecie grupowym umieszczony zostanie biały prostokąt z pięcioma „ludzikami” oraz informacją, że bilet jest ważny dla grupy maksymalnie pięcioosobowej.

Bilety staną się także jeszcze bardziej warszawskie. Z lewej strony, zamiast logotypu ZTM będą miały logo Warszawy, czyli syrenkę z napisem „Zakochaj się w Warszawie.

Bez zmian pozostanie jednak to, że bilety normalne będą jednolitymi, kolorowymi kartonikami. Ulgowe zaś będą miały niewielki, biały pasek z lewej strony.

d3z4jwb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z4jwb
Więcej tematów