Trwa ładowanie...

Nowy pawilon w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci oddany do użytku

W 3 - piętrowym budynku znajdują się m.in. sale operacyjne, gabinety rehabilitacyjne oraz izba przyjęć

Nowy pawilon w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci oddany do użytku
d3k6bxl
d3k6bxl

Mali pacjenci w stolicy będą leczeni w lepszych, niż do tej pory warunkach. W szpitalu przy ulicy Kopernika oddano dużą inwestycję, która jest jedną z części poprawy standardów polityki zdrowotnej, realizowaną przez Ratusz. Oprócz samego pawilonu, dodatkowe 7 mln zł pochłonął zakup specjalistycznej aparatury medycznej, w tym np. aparatów RTG, kardiomonitorów, respiratorów czy pomp infuzyjnych.

Bardzo cieszę się z naszego dzisiejszego spotkania i jego okoliczności. Choć to może niestosowne by wyrazić radość z powstania nowego budynku szpitala to bez wątpienia mogę powiedzieć, że cieszę się, że Państwa warunki pracy i leczenia młodych pacjentów poprawiają się – mówił podczas uroczystości otwarcia wiceprezydent Warszawy Włodzimierz Paszyński.

W Warszawskim Szpitalu dla Dzieci zrealizowano inwestycje , które pochłonęły łącznie 82,2 mln zł. Wśród najważniejszych można wymienić: Ośrodek Dziennej Rehabilitacji Narządu Ruchu, nowy Oddział Pediatryczny oraz Przychodnię Przyszpitalną z Pracownią Urodynamiki.

d3k6bxl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k6bxl
Więcej tematów