Trwa ładowanie...

Nowoczesne sale położnicze na Inflanckiej

16 nowych dwuosobowych sal całkowicie zmodernizowanego oddziału położniczego. Wszystko jest za darmo!

Nowoczesne sale położnicze na Inflanckiej
d4dpf3q
d4dpf3q

W Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym na ulicy Inflanckiej w Warszawie 1 kwietnia otwarto oficjalnie 16 sal położniczych - wszystkie w estetycznych kolorach, komfortowo wyposażone.

W każdej sali jest łazienka. W oddziale umiejscowiono również gabinet zabiegowy, dwie dyżurki: położniczą i noworodkową oraz osobny, jednoosobowy pokój dla pacjentek, których stan wymaga izolacji lub zapewnienia opieki psychologicznej.

W Bloku Porodowym znajduje się również 8 nowoczesnych Pokoi Narodzin. Wszystkie wyposażone są w łazienki z prysznicem, kącik wypoczynkowy, piłki porodowe oraz drabinki. W trzech są wanny relaksacyjne do łagodzenia bólów porodowych.

W szpitalu powstaje także* Intensywna Opieka Noworodkowa*. Znajdą się w niej 22 stanowiska dla noworodków, a pierwsi pacjenci pojawią się tu już w połowie roku.

d4dpf3q

Wszystkie pomieszczenia są dostępne dla pacjentek za darmo. Szpital nie pobiera dodatkowych opłat za znieczulenie do porodu, poród rodzinny czy salę z łazienką. Koszty pobytu pokrywa Narodowy Fundusz Zdrowia.

Zdjęcia pochodzą ze strony internetowej szpitala na Inflanckiej szpital-inflancka.pl

d4dpf3q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dpf3q
Więcej tematów