Trwa ładowanie...

Nowe połączenia LOT-u. "Z Warszawy do Koszyc, Połągi i Charkowa"

Rejsy ruszą już w przyszłym roku.

Nowe połączenia LOT-u. "Z Warszawy do Koszyc, Połągi i Charkowa"
d10cj84
d10cj84

Pasażerowie mogą od dziś kupować bilety na stronie internetowej przewoźnika, a połączenia z Lotniska Chopina do: Charkowa, Połągi oraz Koszyc wystartują w 2016 roku.

- Obecna oferta rejsów z Koszyc nie jest wystarczająca, a inne porty przesiadkowe oddalone są o co najmniej trzy godziny jazdy samochodem. My łączymy Koszyce ze światem dając pasażerom najwygodniejszy dostęp nie tylko do Warszawy, ale także przez Warszawę do wielu innych miast w Polsce i Europie – powiedział Marcin Celejewski, p.o. Prezesa Zarządu LOT-u.

Loty do Charkowa wystartują 1 marca i będą wykonywane przez pięć dni w tygodniu. Z kolei, połączenie do Połągi na Litwie zostanie zainaugurowane 28 marca, a pasażerowie będą mogli z niego korzystać w ciągu sześciu dni w tygodniu. W tym samym terminie rozpoczną się loty do Koszyc, a ich obsługa będzie wyglądać dokładnie tak samo, jak w przypadku litewskiego miasta. Co warte podkreślenia, uruchomienie rejsów z Koszyc, umożliwi też pasażerom dogodny lot (właśnie przez Warszawę) do najważniejszych miast w Europie, w tym np. Paryża, Amsterdamu czy Londynu.

- Spełniamy obietnicę i konsekwentnie stajemy się najważniejszym przewoźnikiem regionu. Każde nowe połączenie otwieramy z myślą o jak najlepszej ofercie dla pasażera, dlatego jesteśmy pewni, że dla mieszkańców Słowacji, Litwy czy Ukrainy LOT będzie oknem na świat i przez to całkowicie naturalnym wyborem – mówi Marcin Celejewski.

d10cj84

W sprzedaży są również bilety na wcześniej ogłoszone połączenia, w tym do: Tokio, Wenecji, Lublany, Zagrzebia, Barcelony, Bejrutu, Aten oraz Zurychu. Wszystkie szczegóły są dostępne na stronie internetowej przewoźnika.

d10cj84
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10cj84
Więcej tematów