Trwa ładowanie...

Nowa kawiarnia na Ochocie. Napij się kawy, a obsługa naprawi ci sprzęt za darmo

- Jeśli w czasie wiosennych porządków znajdziecie zepsute rzeczy, nie wyrzucajcie! Przynieście je do nas, będzie na Was czekać szereg specjalistów, którzy bezpłatnie podejmą się naprawy zepsutych przedmiotów - zachęcają pracownicy kawiarenki naprawczej.

Nowa kawiarnia na Ochocie. Napij się kawy, a obsługa naprawi ci sprzęt za darmoŹródło: Fotolia
d4mlv4d
d4mlv4d

Lokal przy ul. Grójeckiej 109 pod hasłem „Napraw, nie wyrzucaj" zaprasza w sobotę między godziną 11, a 15 na kawę i ciastko.

Polskie Stowarzyszenie Zero Waste wyjaśnia, że coraz częściej, kiedy zepsuje nam się sprzęt domowy lub zniszczy ubranie, ze względu na brak czasu i umiejętności, decydujemy się na wymianę uszkodzonego przedmiotu na nowy zamiast podjąć się naprawy. - Kawiarenka ma zwrócić uwagę na problem zbyt szybkiego i bezrefleksyjnego wyrzucania, często porządnych sprzętów, które mogą służyć swoim użytkownikom przez długie lata - tłumaczy "F5" Sylwia Sikorska jedna z organizatorek.

Zobacz wideo: Trzaskowski odpowiada Jakiemu

Organizatorzy inicjatywy nie zaprzeczają, że być może wydarzenie będzie odbywać się cyklicznie.

Polskie Stowarzyszenie Zero Waste zapobiega m.in powstawaniu odpadów u źródła, chroni zdrowie i życie ludzi przed szkodliwym oddziaływaniem zanieczyszczeń i odpadów, zapobieganie marnotrawstwu surowców oraz niewłaściwemu zagospodarowaniu i unieszkodliwianiu odpadów.

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

*Przeczytaj też: 2500 blokad w miesiąc, a w kieszeni straży miejskiej 625 tys. zł *

d4mlv4d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mlv4d
Więcej tematów