Trwa ładowanie...

No Pants Subway Ride 2013

Nie ma gaci - nie ma problemu!

No Pants Subway Ride 2013
d1stic1
d1stic1

Już 13 stycznia (niedziela) rusza kolejny No Pants Subway Ride, czyli jazda metrem bez portek. O godz. 15.00 uczestnicy ruszą ze stacji Metro Wilanowska i będą tak jeździć aż do prawie 18.00.

Wybór stacji nie jest przypadkowy. Na stacji Metro Wilanowska jest antresola, która okala cały peron - dlatego czekając na współuczestników akcji, nie trzeba marznąć lub moknąć na zewnątrz.

Uczestniczyć w akcji może każdy.Co trzeba ze sobą zabrać? Na pewno bilet na metro i plecak (lub torbę) gdzie będzie można schować spodnie. Poza tym zwyczajną, zimową odzież.

Organizatorzy apelują by podczas jazdy bez portek "zachować kamienną twarz". Zdejmujemy tylko spodnie i udajemy, że nie znamy pozostałych tak "rozebranych", że sytuacja jest absolutnie codzienna i zwyczajna. Jeśli ktoś zapyta cię o co chodzi, odpowiadaj “zapomniałem/am spodni” i że jest mi z tego powodu “delikatnie chłodno”; nalegaj, że przypadkiem jest, że pozostali też nie mają na sobie spodni. Można założyć zabawną bieliznę, ale nie wyzywającą. Pamiętaj, nasza wspólna akcja ma wywołać u ludzi uśmiech, a nie ich wkurzyć. - piszą organizatorzy w zaproszeniu.

d1stic1

Warszawska akcja to kontynuacja nowojorskiego flashmobu, który odbywa się już od kilkunastu lat. No Pants Subway Ride jest też popularne na całym świecie (pierwsza warszawska edycja odbyła się 8 stycznia 2012).

Ten flashmob nie ma większego sensu - chodzi w nim wyłącznie o to, by wywołać na twarzy warszawiaków uśmiech. Oby się udało!

No Pants Subway Ride 2013
Stacja Metro Wilanowska
13 stycznia, godz. 15.30
Strona eventu.

d1stic1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1stic1
Więcej tematów