Trwa ładowanie...

Napadli na kolegę ze szkoły!

Bili go pięściami i kopali po całym ciele!

Napadli na kolegę ze szkoły!
d4cs54e
d4cs54e

Wczoraj, około koło godziny 20.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że trzech mężczyzn w okolicy Mostu Grota napadli na pokrzywdzonego. Mężczyźni bili ofiarę pięściami, kopali po całym ciele. Ukradli mu pieniądze, telefon komórkowy, słuchawki, bluzę i legitymację szkolną.

Chwilę po napaści policjanci zatrzymali trzech podejrzanych mężczyzn. W chwili zatrzymania, podejrzani próbowali uciekać i byli agresywni wobec interweniujących funkcjonariuszy. W trakcie kontroli okazało się, że Artur T. (20 l.) Patryk H. (26 l.) i Marek G. (19 l.) posiadali przy sobie skradzione rzeczy. Cała trójka trafiła do policyjnej celi.

Śledczy ustalili też, że dwóch z podejrzanych mężczyzn, doskonale znało pokrzywdzonego. Był to ich kolega ze szkoły. W pobliżu pętli autobusowej, cała trójka napadła na pokrzywdzonego, a następnie uciekła.

W Prokuraturze Artur T. Patryk H. i Marek G. usłyszeli zarzut rozboju wspólnie i w porozumieniu. Prokurator przychylił się do wniosku śledczych o zastosowanie wobec zatrzymanych środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.
Decyzją Sądu, Artur T. Patryk H. i Marek G. trafili do aresztu na okres trzech miesięcy. Grozi im nawet 12 lat pozbawienia wolności!

d4cs54e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4cs54e
Więcej tematów