Trwa ładowanie...

"Mordor" na Domaniewskiej. Przy ulicy zawisła tablica

Dobry primaaprilisowy żart?

"Mordor" na Domaniewskiej. Przy ulicy zawisła tablica
d2ry3yu
d2ry3yu

Nowe osiedle na Mokotowie? Dzisiaj przy ulicy Domaniewskiej na słupie zawisła tabliczka "Mordor". To aluzja do przezwiska biurowego zagłębia w tym miejscu, na które przyjęło się już mówić "Mordor na Domaniewskiej".

To właśnie facebookowy fanpage "Mordor na Domaniewskiej" opublikował dzisiaj zdjęcie nowej tabliczki.* "The revolution begins.* Orkowie wzięli sprawy w swoje ręce" - podpisali je. Fanpage ma na Facebooku już prawie 60 tysięcy fanów. Na jego tablicy można zobaczyć śmieszne zdjęcia z biurowego zagłębia, a także memy i inne obrazki na temat życia w korporacji. Codzienna porcja humoru zrozumiałego głównie przez korposzczury różnego levelu o różnym stażu w korpo. Nieważne, czy robisz w Warszawskim Mordorze na Domaniewskiej czy w jakimś innym zagłębiu biurowcowym - Pamiętaj - "mordor", "korposucz" czy "korposzczur" to stan umysłu a nie miejsce - mówią założyciele fanpage'a. Samo zdjęcie ma już ponad 6 tysięcy lajków.

Tablica została już zdemontowana przez Kontrolę Pasa Drogowego. Musieli dostać cynk. Za to jak wiszą reklamówki klimatyzacji czy nowych osiedli to tego nie zdejmują - komentują internauci.

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony "Mordor na Domaniewskiej" .

d2ry3yu
d2ry3yu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ry3yu
Więcej tematów