Trwa ładowanie...

Miejsce jak z podwórek Astrid Lindgren

Księgarnia Bullerbyn powstała z myślą o literaturze dziecięcej, ale niekoniecznie tylko dla dzieci!

Miejsce jak z podwórek Astrid Lindgren
d4eoog3
d4eoog3

"*Bullerbyn na Chmielnej, to miejsce jak z podwórek Astrid Lindgren, jak księgarenka z „Masz wiadomość”, jak dziecięcy domek na drzewie. Można się w nim zapomnieć, zatracić, zaczytać. Znajdziecie tu tylko dobrą literaturę. Wierzcie nam, takiej księgarni szukaliście dla swoich dzieci!"* - tak zachwalają to miejsce właściciele.

Bullerbyn zostało otwarte pod koniec ubiegłego roku - dla dzieci, z myślą o dzieciach. Znaleźć tu można książki dużych i zupełnie małych wydawnictw, współczesne audiobooki i dobre stare słuchowiska, filmy, muzykę, gry oraz bohaterów książek i filmów dla dzieci: Misia Uszatka, Reksia, Krecika, Bolka i Lolka.

Na półkach warszawskiej księgarni znaleźć można książki dużych, średnich i małych, niszowych wydawnictw. Są również współczesne audiobooki i dobre stare słuchowiska, filmy, a także postaci z najbardziej popularnych polskich książek i filmów dla dzieci, takie jak Miś Uszatek, Reksio czy Bolek i Lolek - w formie maskotek czy zabawek (właściciel księgarni jest współtwórcą "Kultowych Dobranocek"). Zarówno mali jak i duzi wielbiciele literatury dziecięcej mają szansę znaleźć tu pozycje nieosiągalne w komercyjnych księgarniach. To prawdziwa podróż sentymentalna dla tych dorosłych, którzy dobrze pamiętają książeczki i bohaterów ze swojego dzieciństwa.

Oprócz bajek znaleźć tu można sporo książek, które mają na celu rozbudzanie ciekawości maluchów: o wzornictwie, architekturze, malarstwie, naukach ścisłych, filozofii, religii. Można tu kupić przewodnik po Warszawie czy kolorowy atlas świata, dowiedzieć się, jak świat postrzegają osoby niewidome. Na jednej z półek znajdują się książki w języku angielskim dla dzieci rozpoczynających przygodę z tym językiem.

d4eoog3

Polecamy!

Księgarnia Bullerbyn, ul. Chmielna 10
Czynna codziennie od 11:00 do 19:00
Tel.: 690 604 140

<a href="mailto:ksiegarniabullerbyn@gmail.com" rel="nofollow">ksiegarniabullerbyn@gmail.com</a>

d4eoog3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4eoog3
Więcej tematów