Trwa ładowanie...

Linia 517 częściej od dzisiaj

W porannym szczycie komunikacyjnym co 10 minut!

Linia 517 częściej od dzisiaj
d1i6p2t
d1i6p2t

Dobra wiadomość dla jadących z Ursusa.* Od 10 marca dla linii 517 obowiązuje nowy rozkład jazdy.* Dla autobusów wyruszających z pętli Ursus-Niedźwiadek w porannym szczycie komunikacyjnym, w godzinach 6.30-7.30 – została zwiększona częstotliwość z 15 do 10 minut. Dzięki temu mieszkańcy Ursusa Niedźwiadka zyskali 50 proc. dodatkowych miejsc w autobusach.

O linii 517 pisaliśmy sporo we wrześniu, przy okazji budowy nowej stacji kolejowej PKP Warszawa Niedźwiadek, Zarząd Transportu Miejskiego wpadł na pomysł, aby skrócić albo zlikwidować tę linię autobusową. Mieszkańcy Ursusa (i nie tylko) byli oburzeni tą decyzją. Linia 517 jest niezwykle popularna i jako jedna z niewielu łączy centrum Warszawy z Ursusem. Władze dzielnicy przeprowadziły ankietę, której wyniki były oczywiste - ankieta pokazała, że mieszkańcom dzielnicy najbardziej zależy na utrzymaniu linii o wysokiej częstotliwości kursowania, które szybko i bezpośrednio dowożą do głównych węzłów przesiadkowych Warszawy - takich jak Dworzec Zachodni, czy centrum. Taką linią jest właśnie 517.

ZTM wycofał się z zapowiadanych zmian, a od dziś, w porannym szczycie komunikacyjnym autobusy tej linii pojadą częściej.

d1i6p2t

Przeczytajcie też: Trujące opary na Centralnym?

d1i6p2t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i6p2t
Więcej tematów