Trwa ładowanie...

Letni cykl wydarzeń artystycznych na pl. Defilad

W najbliższą niedzielę odbędzie się piknik. Od 15 lipca zaś będa cotygodniowe pokazy filmowe oraz koncerty

Letni cykl wydarzeń artystycznych na pl. Defilad
d28w6p0
d28w6p0

W ramach projektu PLAC DEFILAD , w przestrzeni wokół PKINu zaczyna się sporo dziać. Organizatorzy z baru Studio zapraszają na piknik. Impreza ze smakowitym menu odbędzie się w niedziele 13 lipca. Start o godz. 11:00. Jak na prawdziwy piknik przystało, będą piknikowe kosze, będą koce, będzie trawa, będzie lemoniada, a także gry i zabawy. W menu przwidziano zestawy śniadaniowe Słodki Francuz, Słony Francuz, czy Duży Francuz. Oprócz tego zestaw włoski, klasyczny, a także wegański . Ceny od 12 do 25 złotych. Oprócz tego będą desery, drożdżówki z owocami, muffiny. Do tego napoje chłodzące, cold brew, lemoniady smakowe, kakao.

W lipcu i sierpniu Muzeum Sztuki Nowoczesnej organizuje w każdy wtorek na Placu Defilad pokazy filmowe oraz koncerty.

Wydarzenia zostały podzielone na trzy sekcje:

- KOLEKCJA MUZEUM: tałym elementem programu będą pokazy filmów z kolekcji Muzeum

d28w6p0

- WYSTAWY: w ramach tych wydarzeń będzie można zobaczyć filmy z wystawy „Co widać” z 2014 roku będącej pierwszym od lat przeglądem najnowszej sztuki polskiej. Zostaną pokazane także dokumentalne filmy o chińskim artyście Ai Weiwei, z którym Muzeum współpracuje przy kolejnej odsłonie Parku Rzeźby na Bródnie

- NOW: program dotyczący najbardziej aktualnych zjawisk w polskim video-art.

Program opracowała Filmoteka Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie - największe archiwum polskich filmów artystycznych online. Kuratorką wydarzeń jest Dorota Michalska. Operatorem projektu jest Teatr Studio.

d28w6p0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28w6p0
Więcej tematów