Trwa ładowanie...

Łazienki Królewskie w blasku iluminacji [SPACER]

Wieczorna wycieczka po śródmiejskim parku

Łazienki Królewskie w blasku iluminacji [SPACER]
d90vu8l
d90vu8l

Grupa miejskich przewodników "Skarby Warszawy" zaprasza wszystkich na zimowy, wieczorny spacer po Łazienkach Królewskich , w blasku świątecznej iluminacji. Wycieczka odbędzie się w sobotę 10 stycznia. Wstęp: 10 zł.

Podczas tego spaceru będziecie mieli okazję przekonać się, jak wyglądają Łazienki Królewskie w blasku iluminacji. Posłuchacie również o tym, że w parku znajduje się jeden z nielicznych na świecie teatr dworski i że dawniej w miejscu ogrodu był zalesiony Zwierzyniec. Dowiecie się, skąd w Łazienkach znalazły się łabędzie i od czego Łazienki Królewskie wzięły swoją nazwę. Usłyszycie też o tym, skąd wyruszyli uczniowie podchorążówki w Noc Listopadową i gdzie w parku znajdziemy tajemniczego Fauna na delfinie.

- Łazienki Królewskie to jeden z najpiękniejszych parków w centrum miasta w Europie. Już w najbliższą sobotę, w ramach kolejnej wycieczki z cyklu „Odkryj Skarby Warszawy” będzie można poznać jego urokliwe alejki, zabytki oraz historię. Spacer rozpocznie się o godzinie 18:00 przy pomniku Józefa Piłsudskiego obok Belwederu - informują Wawalove.pl organizatorzy.

d90vu8l

Kiedy: 10 stycznia (sobota) 2015 roku, godz. 18:00

Gdzie: zbiórka pod pomnikiem J. Piłsudskiego (przy Belwederze)

Przewodnik: Marcin Strachota

Cena spaceru: 10 zł/os. Dzieci do lat 10 – bezpłatnie!

d90vu8l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d90vu8l
Więcej tematów