Trwa ładowanie...

Latające Psy na Polu Mokotowskim. Będziecie zaskoczeni

Tegoroczne zmagania będą składały się z pięciu konkurencji.

Latające Psy na Polu Mokotowskim. Będziecie zaskoczeni
d55pcfe
d55pcfe

Pole Mokotowskie w Warszawie dziś i jutro zamieni się w arenę dla psich akrobacji. Będą skoki, łapanie frisbee i dużo emocji. To już ostatni weekend Zawodów Latających Psów.

Tegoroczne zmagania będą składały się z pięciu konkurencji. Najbardziej znaną jest freestyle, czyli pokazy dog frisbee w stylu wolnym z pokładem muzycznym. Kolejne to: ThrowNGo - polegająca na jak najszybszym aportowaniu przez psa lecącego dysku, Frizgility oraz Agility - gdzie najważniejsza jest idealna komunikacja z psem oraz Dog Diving - konkurs w skoku do wody w dal. Ostatnia to Time Warp, której celem jest zgromadzenie jak największej liczby punktów poprzez wykonanie trzech złapanych rzutów.

Widzowie będą mogli zobaczyć również skoki do wody (dog diving), zaganianie kaczek i owiec (sheep/duck herding), oraz inne pokazy psich talentów. Dodatkowo na uczestników czekają bezpłatne porady dietetyka, behawiorysty i weterynarza.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Narodowe Czytanie "Wesela" w Ogrodzie Saskim. Relacja na żywo

d55pcfe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d55pcfe
Więcej tematów