Trwa ładowanie...
psy
Monika Szweda
29-08-2013 12:12

Latające psy na Polu Mokotowskim!

W weekend na Polu Mokotowskim wielkie święto psich sportów. Wstęp wolny

Latające psy na Polu Mokotowskim!
dppvu3e
dppvu3e

Dog Chow Disc Cup 2013 to impreza dla wszystkich miłośników psich sportów. W nowej odsłonie frisbee zmagają się wspólnie pies i jego opiekun. Człowiek rzuca kolorowy dysk, a pies w locie chwyta go w zęby. Później w ruch idą kolejne dyski.Psy wykonują rozmaite triki i ewolucje, a jury ocenia wykonany pokaz. Oceniania jest długość skoków, skomplikowanie powietrznych ewolucji, liczba złapanych talerzy, a także współpraca pomiędzy psem i człowiekiem.

Na imprezie rozegrane zostaną również konkurencje otwarte przeznaczone dla początkujących dogfrisbiarzy. Będzie to Time Trial, w którym liczy się szybkość aportowania oraz Dog Darthbee- w tej dyscyplinie największą rolę odgrywa celność rzutu frisbee.

*Na imprezie zobaczymy także Dog Diving czyli widowiskowe zawody dla psów w skokach do wody. Na widzów czekają pokazy tańca z psem, sportowego posłuszeństwa czy zaganiania owiec i kaczek. *Finaliści zawodów zaprezentują dowolny program artystyczny złożony z niesamowitych powietrznych ewolucji w wykonaniu lecącego psa.

dppvu3e

W Warszawie latające psy będzie można podziwiać już po raz ósmy. Psie rozgrywki odbędą się w parku Pole Mokotowskie, na polanie za pubem Lolek. Zawody rozpoczną się w sobotę, 31 sierpnia około godz. 9.45, a zakończą 1 września, około 18.30. Do rywalizacji stanie 60 najlepszych drużyn, w tym 4 z Czech i jedna z Japonii.

Dog Chow Disc Cup 2013
Pole Mokotowskie [MAPA]

Wstęp wolny!

dppvu3e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dppvu3e
Więcej tematów