Trwa ładowanie...

Koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym. Dziesiątki oszukanych klientów

Już w najbliższą sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się jedno z największych muzycznych wydarzeń tego roku. Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają wspólny koncert dla dziesiątek tysięcy fanów. Bilety na koncert wyprzedały się błyskawicznie. Na nielegalnych aukcjach pojawiają się teraz oferty oszustów. Naiwnych ofiar nie brakuje.

Koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym. Dziesiątki oszukanych klientówŹródło: East News, fot: Jakub Kaminski
d3oargm
d3oargm

Koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya podgrzewa nastroje miłośników muzyki. Ci, którzy kupili bilety w regularnej sprzedaży, już nie mogą doczekać się wydarzenia. Ci, którzy nie mieli tyle szczęścia, próbują kupić wejściówki w mediach społecznościowych i na portalach aukcyjnych.

I właśnie na tych drugich polują oszuści, którzy bez skrupułów wykorzystują fanów artystów. O dziesiątkach oszukanych pisze Radio ZET. Jak donosi rozgłośnia, na jednym z popularnych serwisów społecznościowych użytkownik, za pośrednictwem fałszywego konta oferował sprzedaż biletów na koncert. Zainteresowani klienci robili przelewy Blikiem, a biletów nigdy nie otrzymywali.

Oszukanych miało zostać co najmniej 30 osób, a łączna kwota, na którą zostali oszukani, sięga już 4 tys. zł.

Koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya już w sobotę

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway już w sobotę 28 września zagrają na Stadionie Narodowym. Dla Podsiadło będzie to ostatni koncert przed dłuższą przerwą. Wydarzenie na Stadionie Narodowym będzie również jedyną okazją, żeby po raz pierwszy i ostatni w tym roku usłyszeć na żywo Taco Hemingwaya. Start koncertu zaplanowano na godzinę 19.

d3oargm

W związku z koncertem Podsiadło i Hemingwaya na Stadionie Narodowym mogą występować utrudnienia w rejonie Saskiej Kępy. Urząd Miasta nie podał jeszcze informacji na ten temat, jednak dotychczas przy wszelkich koncertach na Narodowym zamykany dla ruchu był obszar ograniczony ulicami: al. J. Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński. Po zakończeniu imprezy zamykany był Most Poniatowskiego.

Zobacz także: Restauracja zakazała wstępu dzieciom. Rozpętała się burza

Źródło: Radio ZET

d3oargm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oargm
Więcej tematów