Trwa ładowanie...

Kolejna wycieczka po stacji II linii metra!

Do zwiedzania będzie stacja Rondo ONZ!

Kolejna wycieczka po stacji II linii metra!
d2n4oke
d2n4oke

Już w niedzielę 27 kwietnia miasto stołeczne Warszawa zaprasza po raz kolejny na Dni Otwarte na stacjach centralnego odcinka II linii metra. Zbliżająca się 10 – ta rocznica przystąpienia Polski do Unii Europejskiej to doskonała okazja by zaprezentować mieszkańcom oraz gościom stolicy inwestycje realizowane w Warszawie dzięki środkom pozyskanym z funduszy europejskich. - informuje Mtero.waw.pl. Tym razem dla zwiedzających udostępniona zostanie stacja C10 Rondo ONZ.

Podobnie jak podczas dotychczasowych edycji Dni Otwartych, przyszli pasażerowie w trakcie 10-ciu blisko godzinnych wycieczek przejdą podziemnymi korytarzami metra, zobaczą ogólnodostępną w przyszłości część stacji i wejdą na peron znajdujący się na głębokości 14 metrów poniżej poziomu ulicy. Zwiedzą również osobliwe zakątki podziemnej kolejki, takie jak pomieszczenia technologiczne, do których jako pasażerowie nie będą mieli wstępu. Znajdująca się bezpośrednio pod skrzyżowaniem, utrzymana w szarej tonacji stacja Rondo ONZ ma eliptyczny strop, podobny do tego, jaki obecnie jest na stacji Plac Wilsona. Połączona z komorą rozjazdu, nowa stacja umożliwi sprawne przemieszczanie się pociągów między I i II linią metra. Ta niecodzienna wycieczka będzie niepowtarzalną okazją do wykonania pamiątkowych zdjęć.

Zainteresowani kwietniowym zwiedzaniem stacji Rondo ONZ proszeni są o dokładne zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi dotyczącymi warunków uczestnictwa oraz zasad rejestracji wejściówek na teren budowy. Rejestracja uczestników rozpocznie się w dniu 16 kwietnia o godzinie 9.00 i będzie trwała do wyczerpania miejsc.

d2n4oke

Zasady rejestracji uczestników ( patrz tutaj ) PDF
Regulamin pobytu gości na terenie budowy ( patrz tutaj ) PDF
Formularz Zgłoszeniowy ( patrz tutaj ) DOC. Dodatkowe szczegóły znajdziecie tutaj .

d2n4oke
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n4oke
Więcej tematów