Trwa ładowanie...

Kolejna kradzież roweru Veturilo!

31-latek został zatrzymany przez mundurowych z metra warszawskiego, po tym jak otrzymali oni informację, że mężczyzna z uszkodzonym jednośladem znajduje się na peronie

Kolejna kradzież roweru Veturilo!
d3zwm4u
d3zwm4u

Łukasz B. został zatrzymany przez mundurowych z Komisariatu Policji Metra Warszawskiego po tym, jak otrzymali oni informację, że na peronie znajduje się mężczyzna z rowerem miejskim. Widoczne na jednośladzie uszkodzenia widniejące wskazywały na to, że jest on ukradziony.

Okazało się, że veturilo został skradziony z rejonu ulicy Rosoła. Złodziej wyrwał zabezpieczenie przy stacji, po czym zabrał rower. Spowodował w ten sposób straty w wysokości prawie 1.800 złotych.

d3zwm4u

Okazało się również, ze mężczyzna był już wielokrotnie notowany za kradzieże. Wczoraj usłyszał zarzut za włamanie. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

Złodzieje rowerowi w Warszawie nie próżnują. Policja przypomina, że trwa akcja znakowania rowerów. Każdy może przyjść ze swoim jednośladem do jednostki w swojej dzielnicy. Więcej informacji: Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj rower!

Mężczyźnie grozi kara nawet 10 lat więzienia.

d3zwm4u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zwm4u
Więcej tematów