Trwa ładowanie...

Jutro rusza Festiwal Nauki 2013

W programie ponad 500 spotkań, w tym debaty, wykłady, warsztaty, pokazy i gry edukacyjne

Jutro rusza Festiwal Nauki 2013
d3fwpg2
d3fwpg2

538 spotkań, w tym debaty, wykłady, warsztaty, pokazy i gry edukacyjne - jak co roku warszawski Festiwal Nauki nie rozczarowuje swoim programem. Festiwal odbędzie się w dniach 20–29 września 2013 w różnych warszawskich lokalizacjach, takich jak uczelnie wyższe czy muzea. Wstęp na wszystkie spotkania festiwalowe jest bezpłatny.

Jak co roku przygotowano wiele atrakcji dla różnych grup wiekowych. W programie znajdziemy wiele zajęć dedykowanych uczniom szkół ponadgimnazajlnych, którzy powoli powinni myśleć o przyszłych studiach i drodze zawodowej. Ale także młodsi i starsi znajdą coś dla siebie podczas licznych zajęć, wykładów i warszatów. Wszyscy zaś będą mogli spotkać się na trzech piknikach rodzinnych:
- Festiwal Nauki Małego Człowieka
- Piknik Geologiczny
- Dzień otwarty w Centrum Astronomicznym PAN

Program Festiwalu Nauki jest tak bogaty, że nie sposób go ani tutaj zamieścić ani nawet streścić. Organizatorzy stworzyli wyszukiwarkę tematyczną, dzięki której można wybrać interesujące nas zajęcia. Znajdziecie ją TUTAJ .

Czy wybieracie się na jakieś zajęcia? Na jakich ciekawych spotkaniach zdarzyło Wam się do tej pory być w ramach festiwalu?

*__*

d3fwpg2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fwpg2
Więcej tematów