Trwa ładowanie...

Jak warszawiacy spędzają święta? Zobacz magiczny film! [WIDEO]

Boże Narodzenie już wkrótce!

Jak warszawiacy spędzają święta? Zobacz magiczny film! [WIDEO]
d3hqexx
d3hqexx

Aktywnie, bajkowo czy rodzinnie? Jak warszawiacy spędzają Boże Narodzenie? Michał Janiszewski z Motion Studio opublikował niesamowity film, który pokazuje stolicę w świątecznej odsłonie.

Twórca filmu przyznaje, że Warszawa jest dla niego "magicznym miastem". - Pełnym uroczych zakątków, zwłaszcza, gdy są oświetlone przez świąteczne iluminacje - mówi Michał Janiszewski. W sobotę 3­ grudnia wiele ulic, placów i mostów w Warszawie rozświetliła świąteczna iluminacja, składająca się z ponad 4,5 mln energooszczędnych diod eko-LED i niemal 1300 elementów dekoracyjnych. Niedawno na łamach WawaLove.pl pisaliśmy o tej rekordowo drogiej iluminacji, która kosztowała miasto 25,5 mln złotych.

- Prawie 2 tygodnie ciężko pracowaliśmy, wykonując ponad 7000 zdjęć oraz kilkadziesiąt ujęć filmowych. Z tego materiału powstał ponad 2 minutowy film, który prezentuje świetlne instalacje zamontowane w najbardziej urokliwych miejscach stolicy - opowiada Michał Janiszewski.

Twórca filmu zabiera nas w podróż po Trakcie Królewskim. Zaczynając od Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie poprzez m.in Agrykolę, Plac Na Rozdrożu (Czarujący Autobus), Aleje Ujazdowskie (Królewski Paw), ulicę Krakowskie Przedmieście (Śnieżne Planetarium). Jednak głównymi bohaterami filmu są warszawiacy, którzy pokazują jak wyglądają święta w stolicy.

d3hqexx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hqexx
Więcej tematów